World Travel Show 2018

2018-10-23

Aktualności » World Travel Show 2018

Uczniowie naszej szkoły  wraz z opiekunami Panią Katarzyną Dropińską i Panią Kamilą Bartłomiejczak mieli okazję uczestniczyć w IV Edycji targów World Travel Show w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wyjazd odbył się 19 października 2018 roku. Krajem partnerskim tegorocznej edycji World Travel Show były Stany Zjednoczone.

W Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej zaprezentowały się atrakcyjne turystycznie państwa, regiony i miasta z całego świata. W ramach Festiwalu Podróżników odbyły się spotkania ze znanymi obieżyświatami. W tym roku był to m.in.: Wojciech Cejrowski, Aleksander Doba i Nela Mała Reporterka.

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z głównych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Udział w targach dał nam możliwość poznania najciekawszych destynacji turystycznych, atrakcji kulinarnych i degustacji potraw czy pokazów strojów narodowych. Te wyjątkowe targi umożliwiły błyskawiczną „podróż” dookoła świata w samym sercu Europy.

Uczestnikom pozostało mnóstwo zdjęć, materiałów zdobytych podczas targów, wspomnienia, których nikt im nie zabierze i cenne informacje na przyszłość, kiedy wkroczą na ścieżkę kariery zawodowej i jako pracownicy biur podróży będą nawiązywać kontakty handlowe oraz organizować imprezy wypoczynkowe.

re. Kamila Bartłomiejczak

                       

Facebook