Studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie

2019-01-28

Aktualności » Studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie

Studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie odbyła się w sobotę, 26 stycznia, w restauracji „Peryferia” w Nowej Wsi. Uroczysty polonez, piękne kreacje oraz dużo wzruszeń i uśmiechów – tak bawiła się zagórowska młodzież, która już za sto dni przystąpi do egzaminów maturalnych.

 Studniówkową zabawę rozpoczął tradycyjny polonez, którego tańczyli nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele i zaproszeni goście. Specjalny układ choreograficzny na tę okazję przygotowała, wicedyrektor szkoły, Wioletta Woźna. Najważniejszymi bohaterami balu byli uczniowie trzech klas: Liceum Ogólnokształcącego – wychowankowie Magdaleny Wojnicz, Technikum o specjalności  technik teleinformatyk i  technik geodeta  - wychowankowie Radosława Napierały oraz Technikum Obsługi Turystycznej – wychowankowie Kamili Bartłomiejczak.

Podczas studniówki nie zabrakło przemówień dyrektora szkoły, Małgorzaty Iwanickiej oraz gościa honorowego, wicestarosty Czesława Dykszaka, który wraz z małżonką dołączył do świętowania tego niezwykłego dla społeczności szkolnej dnia. Uczniowie podziękowali za zaangażowanie i ogromne serce włożone w trud wychowania oraz nauczania swoim rodzicom i wychowawcom.

Studniówka to dla uczniów sygnał, że do egzaminów maturalnych pozostało już niewiele czasu i kiedy emocje związane z balem opadną, należy skupić się już przede wszystkim na dobrym przygotowaniu do testów.

red. Katarzyna Maciocha

                                   

Facebook