Studniówka 2018

2018-01-29

Aktualności » Studniówka 2018

27 stycznia 2018 roku w Sali Biesiadnej „Przy Stajni” w Kościołkowie odbył się Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów uczących się w szkole im. Braci Kostaneckich. Wzniosła i pełna patosu uroczystość na sto dni przed maturą bez wątpienia zaliczana będzie do udanych.

Uroczystość studniówkową swoją obecnością zaszczycili znakomici goście. Na bal przybyli między innymi wicestarosta powiatu słupeckiego Szymon Grzywiński, przewodnicząca Rady Rodziców Marzena Kuczmaszewska i były dyrektor Marek Kujawa. Niezastąpieni okazali się również dyrektorzy szkoły , nauczyciele i oczywiście rodzice, bez których zaangażowania ta uroczystość nie mogłaby się odbyć.
Staropolskiego, tradycyjnego poloneza rozpoczynającego uroczystość poprowadziła wicedyrektor szkoły Wioletta Woźna. Młodzież zagórowskiej szkoły zaprezentowała również pokaz przygotowanego wcześniej poloneza.

W dalszej części uroczystości uczniowie składali podziękowania swym wychowawcom, Beacie Nawrockiej, wychowawczyni klasy IV TOT i TG i Tomaszowi Kowalikowskiemu, wychowawcy klasy III LO. W tej wyjątkowej chwili od kwiatów, łez i podziękowań zadrżało niejedno , (nie tylko nauczycielskie )serce. Toast za pomyślność tegorocznych maturzystów podczas egzaminów wzniosła Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Marzena Kuczmaszewska.

Po części oficjalnej i pysznym posiłku zaczęła się zabawa taneczna. Parkiet wypełniony był po brzegi. Szampańska zabawa trwała do białego rana.
Tegorocznym maturzystom życzymy dużo wytrwałości, bo do matury zostało niecałe sto dni… Oby wykorzystali ten czas jak najlepiej.

                       

Facebook