POŁOWINKI 2018

2018-12-04

Aktualności » POŁOWINKI 2018

Dzień 1 grudnia 2018 roku na pewno długo pozostanie w pamięci uczniów klas II Liceum Ogólnokształcącego oraz III Technikum Teleinformatycznego i Obsługi Turystycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie. O godzinie 18:00 w Sali Biesiadnej Nad Stawami w Łukomiu zebrali się uczniowie wyżej wymienionych klas razem z wychowawcami i rodzicami by świętować Połowinki. Gościem honorowym była pani dyrektor Małgorzata Iwanicka.

Krótkie otwarcie imprezy połączone z podziękowaniami poprowadzili Dominika Czerniak (IILO) i Rafał Kujawa (IIITE). Głos zabrała także pani dyrektor życząc młodzieży udanego balu, którego nie zapomną.  Uczniowie, w ramach wdzięczności za pomoc okazaną przy organizacji imprezy, wręczyli dyrekcji, wychowawcom oraz rodzicom symboliczne kwiaty. 


Po znakomitym posiłku wydanym przez kuchnię, młodzież do zabawy porwał DJ Karol Rydzewski. Muzyka wprawiła w ruch nawet najbardziej opornych. Oczywiście pojawiły się też wspólne zabawy oraz dedykacje. 


Jak mówią: “wszystko co dobre szybko się kończy”; tak i nasze połowinki w zaskakująco szybkim tempie dobiegły końca. Impreza należała jak najbardziej do udanych. Miejmy nadzieję, że za rok to samo powiemy o Studniówce. 
Red. Martyna Kosmowska II LO 

                                   

Facebook