Pobyt 2 LO w Skorzęcinie

2018-06-20

Aktualności » Pobyt 2 LO w Skorzęcinie

Dnia 14 czerwca 2018 roku, klasa 2 LO wraz z opiekunami udała się na wycieczkę, która można by rzec była nagrodą za 10 miesięcy gorliwej nauki. Miejscem pobytu był Skorzęcin. Uczestnicy mogli się zrelaksować i oderwać od codziennej rutyny.

Podczas biwaku można było korzystać z istniejących atrakcji, cieszyć oczy pięknymi widokami, ale przede wszystkim czerpać z zasobów cudownego jeziora. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu , który według uczniów mógłby trwać jeszcze dłużej.

Wielkie podziękowania należą się Pani Wioletcie Woźnej, która postanowiła poświęcić swój czas, aby czuwać nad naszym bezpieczeństwem. Największe podziękowania należą się wychowawczyni klasy, Pani Magdalenie Wojnicz, która wszystko starannie zorganizowała oraz dbała o panującą atmosferę podczas wyjazdu. To ona zapewniła połowę sukcesu tej wycieczki. Drugą połową byli uczniowie, których zachowanie zasługiwało na pochwałę, i którzy stworzyli wiele niezapomnianych wspomnień. Dnia 18 czerwca szczęśliwi wróciliśmy do domu, aby w piątek dumnie odebrać świadectwa.

red. Natalia Matuszewska

                       

Facebook