Ogłoszenia

 • Bezpieczne ferie

  31.01.2018 r. o godzinie 10.15 na hali sportowej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej Komendy Powiatowej w Słupcy z zakresu "Bezpiecznego zachowania podczas ferii zimowych"

  WIĘCEJ

 • Komunikat

  Drodzy uczniowie,

  W szkole istnieje możliwość pozostawienia podręczników i przyborów szkolnych w zamkniętej szafce w bibliotece szkolnej.

  WIĘCEJ

 • wernisaz-klaudii-matuszak.jpg

  Wernisaż Klaudii Matuszak

 • wywiadowka-1801-g-1600.jpg

  Wywiadówka, 18.01, g. 16.00

  Dyrekcja szkoły i nauczyciele serdecznie zapraszają Rodziców i Opiekunów uczniów na wywiadówkę, która odbędzie się 18 stycznia (czwartek) o godz. 16.00.

  Najpierw Rodzice i Opiekunowie wezmą udział w zebraniu ogólnym w hali widowiskowo-sportowej, a później spotkają się w poszczególnych klasach z wychowawcami.

  WIĘCEJ

 • ZSP na starej fotografii

  Szanowni Państwo, chcielibyśmy udokumentować jak zmieniała się nasza szkoła przez lata swojego istnienia. Dlatego zwracamy się do wszystkich Państwa z prośbą o udostępnienie nam fotografii, na której widać Państwa jako uczniów szkoły w Zagórowie lub/i na której widać zabudowania, pomieszczenia zarówno te z ulicy Kościelnej, jak i te z ulicy Pyzderskiej. Będziemy wdzięczni za każda fotografię.

  Te w wersji elektronicznej prosimy przesyłać na adres sekretariat@zspzagorow.eu (w tytule wiadomości prosimy zapisać „do szkolnej kroniki”), te w tradycyjnej wersji papierowej można przynieść do sekretariatu, gdzie zostaną zeskanowane i oddane właścicielowi.

  Z góry dziękujemy za udostępnienie fotografii i pomoc w tworzeniu tej kroniki.

  WIĘCEJ

Zobacz wszystkie | Strony:
                       

Facebook