Dzień Edukacji Narodowej 2018

2018-10-15

Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej 2018

12 października w hali widowiskowo-sportowej odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w którym podkreśliliśmy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji.  

W roli konferansjerów wystąpili Patrycja Knapik uczennica klasy I LO i Jan Kubacki z klasy I Technikum.  Po powitaniu zebranych głos zabrał wicedyrektor szkoły Pan Adam Wojtczak, który podziękował wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty, życząc wszystkim pracownikom szkoły wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej. Ta wyjątkowa uroczystość jest okazją, by w sposób szczególny nagrodzić nauczycieli za ich pracę – w tym roku szkolnym państwowym Medalem Komisji Edukacji Narodowej  została odznaczona Pani wicedyrektor Wioletta Woźna, a Nagrodą Starosty Słupeckiego została uhonorowana Pani Agnieszka Bagrowska.

W kolejnej części akademii przewodnicząca Rady Rodziców Marzena Kuczmaszewska złożyła najlepsze życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom. Po Pani Przewodniczącej wystąpił Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Szymon Hait, który złożył okolicznościowe życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej.  Następnie przyszedł czas na część artystyczną, na którą złożyła się recytacja okolicznościowych utworów, występ zespołu tanecznego Black Rose pod opieką Pani Marty Burdy oraz występ zespołu muzycznego Kostanecki Band pod opieką Pana Jacka Przydrygi i Romana Jasiczka.

W części artystycznej wzięli udział następujący uczniowie –Zofia Orchowska, Kamil Warliński - I LO i Filip Dropiński - II LO.

Po części artystycznej młodzież wręczyła nauczycielom i pracownikom szkoły symboliczne kwiaty. 
Za przygotowanie apelu byli odpowiedzialni: Pani Małgorzata Zielińska-Wojtczak, Pan Tomasz Kowalikowski, Pani Katarzyna Dropińska oraz Pani Barbara Młodzińska.

red. B.M.

                       

Facebook