Aktualności

 

Informacja dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego

 

Liceum Ogólnokształcące  3-letnie dla absolwentów gimnazjum

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

Liceum Ogólnokształcące  4-letnie dla absolwentów szkoły podstawowej

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

 • uczniowie-otrzymali-ksiazki-za-udzial-w-„szkole-dialogu”.jpg
  2015-01-21

  Uczniowie otrzymali książki za udział w „Szkole Dialogu”

    13 stycznia uczniowie ZSP uczestniczący w programie edukacyjnym „Szkoła Dialogu” otrzymali od Forum Dialogu Między Narodami (koordynatora programu) zestaw 30 publikacji o tematyce żydowskiej. Książki stanowią prezent za zaangażowanie na rzecz upamiętniania lokalnej społeczności żydowskiej. Warto przypomnieć, że młodzież...

  WIÊCEJ

 • kostanecki-band-zagral-dla-wosp.jpg
  2015-01-11

  Kostanecki Band zagrał po raz kolejny dla WOŚP

    11 stycznia odbył się w hali widowiskowo-sportowej koncert z okazji 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Talent muzyczny zaprezentowały szkolne zespoły muzyczne Kostanecki Band (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich), Paranoja (Gimnazjum im. Królowej Jadwigi) oraz Nikt Nie Woła ...

  WIÊCEJ

 • bylismy-na-gali-szkoly-dialogu-w-warszawie.jpg
  2015-01-10

  ZSP w Zagórowie finalistą „Szkoły Dialogu”!

    9 stycznia odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie Gala „Szkoły Dialogu”, programu edukacyjnego, w którym wzięło udział w ubiegłym roku 41 szkół z całej Polski, m.in. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie. Szkołę Kostaneckich reprezentowali na uroczystości uczniowie- Ewa Figas, Klaudia Sobolewska, Daniel Zieliński, Paulina Brykowska, Marlena Bisorek, Krystian Kierzek (IV TOT), Sławomira Wilczyńska, Marta Żelek (III TG), Michalina Gośka, Kinga Krukowska (III TOT), Martyna Rybicka, Katarzyna Szcześniak (II LO), Edyta Matuszak, Agnieszka Musiałowska (II TG)- oraz nauczyciele i pracownicy- Łukasz Parus, Michał Ulatowski i Bogdan Karaszewski.

  WIÊCEJ

 • apel-z-okazji-bozego-narodzenia[100].jpg
  2014-12-19

  Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

    19 grudnia odbył się w hali widowiskowo-sportowej apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież ZSP przygotowała wydarzenie artystyczne z jednoznacznym przesłaniem: Święta Bożego Narodzenia to nie tylko prezenty, choinka, jedzenie, ale przede wszystkim przyjście na świat Jezusa Chrystusa.

  WIÊCEJ

 • Źródło: www.powiat-slupca.pl
  2014-12-18

  Stypendyści Prezesa Rady Ministrów na spotkaniu u Starosty Słupeckiego

  17 grudnia sześciu stypendystów Prezesa Rady Ministrów z terenu powiatu słupeckiego wzięło udział w spotkaniu przedświątecznym zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Słupcy. Wśród gości zaproszonych przez Starostę Słupeckiego Mariusza Roga znaleźli się wychowankowie zagórowskiego ZSP Patrycja Zamiatała (III LO) i Krzysztof Wiatrowski (III TG).

  WIÊCEJ

 • wizyta-uczniow-i-nauczycieli-w-domu-dziecka-w-nowym-swiecie.jpg
  2014-12-18

  Wizyta uczniów i nauczycieli w Domu Dziecka w Nowym Świecie

    Od początku listopada do 11 grudnia odbywała się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie zbiórka środków czystości, przyborów szkolnych oraz słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka w Nowym Świecie. Społeczność zagórowskiego ZSP stanęła na wysokości zadania. Zebrano wiele potrzebnych rzeczy. Całą akcję wspierali dyrektor szkoły Marek Kujawa, członkowie Samorządu Uczniowskiego i grono pedagogiczne.

  WIÊCEJ

 • Źródło: Internet
  2014-12-16

  Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia, 19.12.14, g.10.30

   19 grudnia (najbliższy piątek) o godz. 10.30 odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
    Obecność obowiązkowa. Pamiętajcie o oficjalnych strojach.

  WIÊCEJ

                                   

Facebook