Aktualności

 • źródło:www.mosslupca.pl
  2018-10-30

  III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców

  29 października w ramach Licealiady w Kowalewie Opactwie rozegrano  Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w unihokeju dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewczyn zajęła czwarte, a drużyna chłopców trzecie miejsce.

  WIÊCEJ

 • praktyki-w-agro-rami.jpg
  2018-10-30

  Praktyki w AGRO RAMI

  Dnia 26 października na ciekawe zajęcia praktyczne do firmy AGRO RAMI – naszego nowego partnera w edukacji, wybrali się uczniowie kształcący się w zawodzie mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych.

  WIÊCEJ

 • źródło:www.mosslupca.pl
  2018-10-30

  III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

  26 października odbyły się w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Strzałkowie Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasi chłopacy zajęli miejsce 3 przegrywając z ZSZ Słupca.

  WIÊCEJ

 • źródło:www.mosslupca.pl
  2018-10-30

  II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

  19 października w ZSP w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce.

  WIÊCEJ

 • world-travel-show-2018.jpg
  2018-10-23

  World Travel Show 2018

  Uczniowie naszej szkoły  wraz z opiekunami Panią Katarzyną Dropińską i Panią Kamilą Bartłomiejczak mieli okazję uczestniczyć w IV Edycji targów World Travel Show w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wyjazd odbył się 19 października 2018 roku. Krajem partnerskim tegorocznej edycji World Travel Show były Stany Zjednoczone.

  WIÊCEJ

 • spotkanie-integracyjne-i-klasy-szkoly-branzowej.jpg
  2018-10-15

  Spotkanie integracyjne I klasy Szkoły Branżowej

   W piątkowe popołudnie odbyło się integracyjne ognisko klasy I Szkoły Branżowej z wychowawczynią p. Eweliną Zehner. Integracja uczniów z klasy pierwszej to ważne wydarzenie, uczniowie poznają się na wzajem, mają możliwość poznania wychowawcy i wspólnych zainteresowań.

  WIÊCEJ

 • źródło:www.twojaslupca.pl
  2018-10-15

  Nagrody dla nauczycieli ZSP

  12.10.2018 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie odbyła  się uroczystość ponownego nadania szkole imienia Wincentego Witosa połączona z Powiatowymi Obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji dyrektorom oraz nauczycielom z naszego powiatu wręczono nagrody i podziękowania za ich owocną i wytrwałą pracę. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie może pochwalić się aż dwiema nagrodami.

  WIÊCEJ

             

Facebook