Aktualności

 • źródło:komitet okręgowy OWE w Poznaniu
  2018-02-21

  Daniel Nowaczyk trzeci w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

  Zawody II stopnia XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbyły się na terenie całego kraju 12 stycznia. Jednak na wyniki czekaliśmy aż do 9 lutego, wtedy to Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odłosił wyniki uzyskane przez uczestników II etapu olimpiady.
  Nasi reprezentanci osiągnęli bardzo wysokie wyniki:
  Daniel Nowaczyk klasa IV TG – III miejsce
  Krystian Żelek III TE – XXIII miejsce.

  WIĘCEJ

 • wernisaz-klaudii-matuszak[10].jpg
  2018-02-16

  Wernisaż Klaudii Matuszak

  Tegoroczne ferie zimowe rozpoczęły się wystawą obrazów Klaudii Matuszak, uczennicy klasy II LO. Spotkanie odbyło się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zagórowie i cieszyło się dużym zainteresowaniem, gromadząc szerokie grono miłośników sztuk plastycznych.

  WIĘCEJ

 • bezpieczne-walentynki.jpg
  2018-02-12

  Bezpieczne Walentynki

  Walentynki to dzień miłości i szczęścia. Wyjątkowo w tym roku przypadły one w naszej szkole nieco wcześniej, bo ze względu na przerwę z okazji ferii odbyły się w piątek 9 lutego. Pomimo wcześniejszej daty Poczta Walentynkowa w naszej szkole pracowała pełną parą.

  WIĘCEJ

 • wizyta-w-orew[3].jpg
  2018-02-12

  Wizyta w OREW

  Grupa uczniów Szkolnego Koła Wolontariatu „Dar Serca” pod opieką pani Jolanty Suszki w dniu 07 lutego 2018r. odwiedziła Ośrodek dla osób niepełnosprawnych OREW w Michalinowie. W tym dniu nasi uczniowie oraz rodzice wychowanków OREW-u zostali zaproszeni na prezentację specjalistycznego sprzętu informatycznego dla osób niepełnosprawnych. Firma Harpo, która ma swoją siedzibę w Poznaniu zaprezentowała specjalne oprogramowanie, które ułatwia funkcjonowanie osób niepełnosprawnych osób.

  WIĘCEJ

 • obchody-miedzynarodowego-dnia-pamieci-o-ofiarach-holokaustu.jpeg
  2018-02-08

  Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

  We wtorek 6 lutego odbyły się w Zagórowie obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu, w której wzięli udział honorowi goście: Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka, Janina Zgrzembowska, córka Ireny Sendlerowej- Patronki Roku 2018, Yehoshua Ellis, rabin pomocniczy Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie, jak i również przedstawiciele władz powiatowych, gminnych, środowisk żydowskich, Kościołów rzymskokatolickiego i ewangelicko-augsburskiego, delegacja nauczycieli i uczniów z lokalnych szkół.

  WIĘCEJ

 • źródło:www.twojaslupca.pl
  2018-02-08

  Wyróżnienie dla Dariusza Kozłowskiego na Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej "English Singing"

  2 lutego 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Słupcy odbył się wielki finał XIII Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „English Singing”, do którego po wcześniejszych eliminacjach stanęło 18 wykonawców w trzech kategoriach wiekowych.

  WIĘCEJ

 • bezpieczne-ferie.jpg
  2018-02-08

  Bezpieczne ferie

  Ferie to czas szczególny, który kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską i zabawą na świeżym powietrzu. By tak było w ZSP w Zagórowie 31 stycznia zorganizowano spotkanie młodzieży z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej Komendy Powiatowej w Słupcy z zakresu bezpiecznego zachowania podczas ferii zimowych.

  WIĘCEJ

                       

Facebook