Aktualności

 • spektakl-profilaktyczny-uklad-zamkniety.jpg
  2014-09-24

  Spektakl profilaktyczny "Układ zamknięty"

  23 września odbył się w hali widowiskowo-sportowej spektakl profilaktyczny pt. „Układ zamknięty”. ZSP odwiedzili po raz kolejny aktorzy z krakowskiego Teatru „Kurtyna”. Tym razem artyści chcieli skłonić młodzież do refleksji na temat niebezpieczeństw wynikających z zażywania narkotyków.

  WIĘCEJ

 • spotkanie-integracyjne-klas-pierwszych.jpg
  2014-09-24

  Spotkanie integracyjne klas pierwszych

  12 września odbyło się w altanie ZSP spotkanie integracyjne klas I LO oraz I TOT/TG wraz z wychowawczyniami Małgorzatą Iwanicką i Beatą Nawrocką.

  WIĘCEJ

 • praktyki-w-firmie-tech-kom[1].jpg
  2014-09-23

  Praktyki w firmie TECH-KOM

  18 września nauczyciele przedmiotów zawodowych Tomasz Niemier i Sławomir Adamski oraz uczniowie klasy III ZSZ wybrali się w ramach zajęć praktycznych do firmy TECH-KOM w Żabikowie koło Środy Wielkopolskiej.

  WIĘCEJ

 • agro-show-bednary-2014[6].jpg
  2014-09-23

  Agro Show Bednary 2014

  19 września uczniowie kształcący się w zawodzie mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych Michałem Ulatowskim, Tomaszem Niemierem i Sławomirem Adamskim odwiedzili Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro Show w Bednarach.

  WIĘCEJ

 • projekcja-filmu-pt-„cos-dobrego-na-koncu-teczy-losy-leona-jedwaba-z-zagorowa.jpg
  2014-09-23

  Projekcja filmu pt. "Coś dobrego na końcu tęczy. Losy Leona Jedwaba z Zagórowa"

  19 września odbyła się w hali widowiskowo- sportowej projekcja uczniowskiego filmu pt. „Coś dobrego na końcu tęczy. Losy Leona Jedwaba z Zagórowa”. Młodzież wykonała projekt filmowy w ramach uczestnictwa w programie edukacyjnym „Szkoła Dialogu”, koordynowanym przez Fundację Forum Dialogu Między Narodami w Warszawie.

  WIĘCEJ

 • chorwacja-2014[3].jpg
  2014-09-23

  Chorwacja 2014

  W dniach 5-14 września dziewięcioro uczniów ZSP w Zagórowie wraz z opiekunem nauczycielem wychowania fizycznego Jackiem Przydrygą przebywało na wycieczce w słonecznej Chorwacji.

  WIĘCEJ

 • delegacja-zsp-na-57-zjezdzie-ptchem-i-sitpchem-w-czestochowie[1].jpg
  2014-09-23

  Delegacja ZSP na 57. Zjeździe PTChem i SITPChem w Częstochowie

  18 września delegacja ZSP- nauczycielka chemii Małgorzata Iwanicka, koordynator ds. Patronów szkoły Łukasz Parus oraz uczeń klasy III LO Marcin Sobczak- wzięła udział w wykładach w ramach 57. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chemicznego i Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego, który odbył się w Częstochowie.

  WIĘCEJ

                       

Facebook