Aktualności

 • Źródło: Internet
  2014-12-16

  Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia, 19.12.14, g.10.30

   19 grudnia (najbliższy piątek) o godz. 10.30 odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
    Obecność obowiązkowa. Pamiętajcie o oficjalnych strojach.

  WIÊCEJ

 • probna-matura-2015.jpg
  2014-12-15

  Próbna matura 2015

    W tym roku szkolnym do egzaminu maturalnego przystępują uczniowie dwóch klas ze szkoły Braci Kostaneckich: IV TOT i III LO. Grudzień i styczeń to miesiące, w których maturzyści zmagają się z próbnymi egzaminami dojrzałości.

  WIÊCEJ

 • podsumowanie-praktyk-zagranicznych-w-walencji.jpg
  2014-12-10

  Podsumowanie praktyk zagranicznych w Walencji

    10 grudnia odbyło się kolejne spotkanie podsumowujące praktyki zawodowe uczniów z klas II, III i IV Technikum Obsługi Turystycznej. Wzięli w nim udział pracodawcy, z którymi szkoła współpracuje w ramach kształcenia zawodowego, rodzice stażystów, pracownicy szkoły, opiekunowie praktyk i koordynator projektu.

  WIÊCEJ

 • zorganizowalismy-dla-gimnazjalistow-spacer-szlakiem-zagorowskich-zydow.jpg
  2014-12-09

  Zorganizowaliśmy dla gimnazjalistów „Spacer śladami zagórowskich Żydów”

    9 grudnia uczestnicy „Szkoły Dialogu” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich zorganizowali dla 20-osobowej grupy młodzieży z Gimnazjum im. Królowej Jadwigi (klasy I i II, opiekun-nauczyciel historii Janusz Lewicz) „Spacer śladami zagórowskich Żydów”. To edukacyjne przedsięwzięcie zwieńczyło „Szkołę Dialogu” w ZSP.

  WIÊCEJ

 • samorzad-uczniowski-propaguje-swiadomosc-jezykowa.jpg
  2014-12-09

  Samorząd Uczniowski propaguje świadomość językową

   Samorząd Uczniowski zorganizował w ubiegłym tygodniu w ZSP akcję propagującą świadomość językową, tj. zwracanie uwagi na poprawny zapis danego wyrazu. Działacze SU wywiesili na drzwiach od klas kartki z błędną i poprawną formą zapisu wybranego słowa.

  WIÊCEJ

 • mikolajki.jpg
  2014-12-08

  Mikołajki

  5 grudnia, w przededniu mikołajek, w ZSP zrobiło się bardzo kolorowo. Wystawiono w holach dwie choinki, a młodzież przyszła do szkoły w czapeczkach Św. Mikołaja. Zrobiła się iście świąteczna atmosfera, co oznacza, że Boże Narodzenie zbliża się dużymi krokami.

  WIÊCEJ

 • laureaci-konkursu-bezpiecznie-na-wsi-zorganizowanego-przez-panstwowa-inspekcje-pracy.jpg
  2014-12-03

  Kurs „Bezpiecznie na wsi” zorganizowany przez PIP

    26 listopada odbyło się w ZSP szkolenie dla uczniów klasy III ZSZ zatytułowane „Bezpiecznie na wsi”. Zajęcia poprowadził inspektor pracy Grzegorz Dutkiewicz, pracownik Państwowej Inspekcji Pracy w Poznaniu. W czasie kursu zostały omówione zagrożenia podczas pracy w gospodarstwie rolnym oraz sposoby ich zapobiegania.

  WIÊCEJ

             

Facebook