Aktualności

 • fotografie-obrazujace-szkolenie-„4-minuty-ktore-decyduja-o-zyciu”-fot-ewa-figas.jpg
  2014-11-15

  Fotografie obrazujące szkolenie „4 minuty, które decydują o życiu”. Fot. Ewa Figas

 • wreczenie-dyplomow-za-udzial-w-szkoleniu-4-minuty-ktore-decyduja-o-zyciu.jpg
  2014-11-12

  Wręczenie dyplomów za udział w szkoleniu "4 minuty, które decydują o życiu"

   W dniach 29-30 października i 12 listopada uczniowie klas III LO i IV TOT uczestniczyli w szkoleniu z ratownictwa medycznego "4 minuty, które decydują o życiu". Profesjonalny kurs pierwszej pomocy został zorganizowany z inicjatywy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagórowie.

  WIĘCEJ

 • apel-z-okazji-swieta-odzyskania-niepodleglosci.jpg
  2014-11-10

  Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

    7 listopada odbył się w hali widowiskowo-sportowej uroczysty apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Społeczność szkolna Braci Kostaneckich poczyniła refleksję na temat ważnych wydarzeń historycznych oraz wolności odzyskanej przez Polskę po 123 latach zaborów.

  WIĘCEJ

 • Redaktorzy "Pinezki"
  2014-11-06

  Czym jest „Pinezka”?

  „Pinezka” jest gazetką szkolną, która będzie miała na celu prezentować ciekawe wydarzenia z życia szkoły i nie tylko. Będziemy starać się, aby odkrywała talenty pisarskie uczniów, dostarczała rozrywki oraz informowała o tym, co w szkole Kostaneckich piszczy.

  WIĘCEJ

 • prezentacje-o-praktyce-zawodowej-w-walencji.jpg
  2014-11-06

  Praktykanci podsumowali praktyki zawodowe w Walencji

    6 listopada uczestnicy projektu „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” Leonardo da Vinci „Turystyka bogactwem narodów” podsumowali tegoroczne praktyki zagraniczne. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich Technikum Obsługi Turystycznej oraz koordynator projektu Agnieszka Frankowska wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych Kamilą Bartłomiejczak i Katarzyną Dropińską.

  WIĘCEJ

 • bylismy-na-nocy-naukowcow.jpg
  2014-11-05

  Byliśmy na Nocy Naukowców

    26 września 48- osobowa grupa młodzieży z naszej szkoły pod opieką nauczycielek, Małgorzaty Iwanickiej, Magdaleny Wojnicz i Wioletty Woźnej, wyjechała na Noc Naukowców do Poznania.Celem wyjazdu było zapoznanie się z nowinkami świata nauki reprezentowanymi przez poznańskie uczelnie wyższe. Wszyscy uczniowie zostali...

  WIĘCEJ

 • Źródło: Internet
  2014-11-05

  Apel z okazji Święta Niepodległości- 7 XI (piątek), g. 10.30

  Apel z okazji Święta Niepodległości odbędzie się 7 listopada (piątek) o godz. 10.30 w hali widowiskowo-sportowej. Obecność obowiązkowa. Pamiętajcie o oficjalnych strojach.

  WIĘCEJ

                       

Facebook