Aktualności

 • tradycyjny-sad.jpg
  2018-03-15

  "Tradycyjny sad"

  Jest nam niezmiernie miło poinformować o uzyskaniu grantu na rozwój naszego szkolnego sadu w projekcie "Tradycyjny sad".

  Pod czujnym nadzorem pani Iwony Wilczyńskiej - Kałużnej i Martyny Wilczewskiej udało się pozyskać środki na pokrycie 5 jabłonek i potrzebnych sprzętów do utworzenia naszego owocowego ogrodu, który nie tylko będzie składał się z drzew owocowych, ale również z roślin potrzebnych do nauki biologii. Już na wiosnę będziemy realizować cele projektu, a nasze działania można będzie podziwiać na terenie placówki. Zachęcamy do współpracy.

  red. Martyna Wilczewska

  WIĘCEJ

 • konferencja-biegaj-zdrowo-biegaj-madrze.jpg
  2018-03-15

  Konferencja ,, Biegaj Zdrowo, Biegaj Mądrze"

  W dniu 11 marca 2018 roku odbyła się w Turku konferencja ,, Biegaj Zdrowo, Biegaj Mądrze",  w której udział wzięła nauczycielka wychowania fizycznego z naszej szkoły oraz instruktorka lekkiej atletyki Marta Burda .

  WIĘCEJ

 • powiatowy-konkurs-wiedzy-konsumenckiej.jpg
  2018-03-15

  Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej

  W Starostwie Powiatowym w Słupcy przeprowadzony został finał Powiatowego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej pod patronatem Starosty Słupeckiego, konkurs stanowi pierwszy etap XIV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej pod patronatem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Nad całością czuwała Magdalena Żychowicz, powiatowy rzecznik konsumentów w Słupcy.

  WIĘCEJ

 • rekolekcje-wielkopostne[10].jpg
  2018-03-15

  Rekolekcje wielkopostne

  Wspólna modlitwa, śpiew, spowiedź i msza święta wypełniły dni od 5 do 7 marca w ramach rekolekcji wielkopostnych, które odbyły się w naszej szkole.

  WIĘCEJ

 • 2018-03-15

  „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

   05.03.2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” . W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas technikum i liceum. W wyniku rozgrywek najlepsza okazała się Nowacka Anna uczennica I LO, która będzie reprezentować naszą szkołę w finałach powiatowych 15 marca w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.

  WIĘCEJ

 • katarzyna-wozniak-uczennica-ii-klasy-technikum-obslugi-turystycznej-zostala-zakwalifikowana-do-etapu-centralnego-v-olimpiady-wiedzy-o-turystyce.jpg
  2018-03-07

  Katarzyna Woźniak - uczennica II klasy Technikum Obsługi Turystycznej została zakwalifikowana do etapu centralnego V Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

  Nasza uczennica znalazła się w pierwszej trzydziestce finalistów wyłonionych spośród 224 uczestników etapów okręgowych zorganizowanych w całej Polsce. Zmagania na szczeblu centralnym będą się odbywały od 04 do 07 kwietnia w Łodzi i Spale.

  WIĘCEJ

 • druzyna-na-medal.jpg
  2018-03-04

  Drużyna na medal

  Jak co roku na przełomie pierwszego i drugiego semestru szkolnego odbywała się Powiatowa Liga Strzelecka z Karabinka Pneumatycznego. Liga właśnie już za nami w tym roku okazała się bardzo przychylna dla naszych uczniów. Oto co udało im się wywalczyć - wystrzelać w tym sezonie.

  WIĘCEJ

                       

Facebook