Aktualności

 • W ramach kampanii „Drugie życie” spotkanie z lekarzem transplantologiem
  2018-04-10

  Tydzień dla zdrowia

  Zdrowie jest najcenniejszym darem, który przychodząc na świat może otrzymać człowiek. Często zdajemy sobie z tego sprawę, gdy sami lub ktoś z najbliższego otoczenia ma z nim problemy.

  WIĘCEJ

 • swiatowy-dzien-zdrowia.jpg
  2018-04-10

  Światowy Dzień Zdrowia

  Światowy Dzień Zdrowia obchodzony co roku 7 kwietnia w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia daje unikalną możliwość mobilizacji działań poświęconych konkretnym zagadnieniom i problemom zdrowotnym, ważnym dla ludzi na całym świecie. Tematem przewodnim kampanii 2018 jest powszechna opieka zdrowotna, a przewodzi jej hasło: „ZDROWIE DLA WSZYSTKICH”.

  WIĘCEJ

 • final-konkursu-geoinformatycznego-politechniki-warszawskiej.jpg
  2018-04-03

  Finał Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

  Niezmiernie miło nam poinformować że uczeń 2 klasy technikum teleinformatycznego Rafał Kujawa przeszedł etap centralny Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej, który rozgrywany był w Warszawie na wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej i został finalistą tego konkursu. Rafał dostał się do najlepszej dziesiątki uczniów spośród dwustu pięćdziesięciu startujących uczestników z całej Polski pasjonujących się programowaniem oraz nowymi technologiami

  WIĘCEJ

 • wesolego-alleluja![1].jpg
  2018-03-28

  Wesołego Alleluja!

  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy,
  dużo radości, odpoczynku oraz miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół
  życzą uczniowie i pracownicy ZSP

  WIĘCEJ

 • wyklad-„odrodzenie-rzeczypospolitej-w-mysli-i-czynie-jozefa-pilsudskiego”.jpg
  2018-03-28

  Wykład „Odrodzenie Rzeczypospolitej w myśli i czynie Józefa Piłsudskiego”

  W sali kinowej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie odbył się wykład „Odrodzenie Rzeczypospolitej w myśli i czynie Józefa Piłsudskiego”, na którym obecni byli również uczniowie ZSP w Zagórowie.

  WIĘCEJ

 • jak-przygoda-to-tylko-w-‶-szkole-w-zagorowie‶.jpeg
  2018-03-27

  Jak przygoda to tylko w ….. szkole w Zagórowie….

  Dnia 24 marca 2018r. szkoła im. Braci Kostaneckich w Zagórowie otworzyła swoje drzwi dla młodzieży oraz rodziców szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi Powiatu Słupeckiego i nie tylko. Młodzież, która odwiedziła tak licznie naszą szkołę przyjechała z Kowalewa, z Drążnej, Słupcy, Pyzdr, Lądku , Ciążenia, Grodźca , Białobłotów, Trąbczyna , i Rzgowa. Nie zawiedli również uczniowie z rodzimego Zagórowa, którzy już od wczesnych godzin rannych zwiedzali szkołę i chętnie zapoznawali się z ofertą edukacyjną placówki.

  WIĘCEJ

 • turniej-w-halowa-pilke-nozna.jpg
  2018-03-27

  Turniej w halową piłkę nożną.

  W sobotę 24 marca rozegrany został turniej w halową piłkę nożną.

  WIĘCEJ

                       

Facebook