Aktualności

 • apel-z-okazji-bozego-narodzenia[100].jpg
  2014-12-19

  Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

    19 grudnia odbył się w hali widowiskowo-sportowej apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież ZSP przygotowała wydarzenie artystyczne z jednoznacznym przesłaniem: Święta Bożego Narodzenia to nie tylko prezenty, choinka, jedzenie, ale przede wszystkim przyjście na świat Jezusa Chrystusa.

  WIĘCEJ

 • Źródło: www.powiat-slupca.pl
  2014-12-18

  Stypendyści Prezesa Rady Ministrów na spotkaniu u Starosty Słupeckiego

  17 grudnia sześciu stypendystów Prezesa Rady Ministrów z terenu powiatu słupeckiego wzięło udział w spotkaniu przedświątecznym zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Słupcy. Wśród gości zaproszonych przez Starostę Słupeckiego Mariusza Roga znaleźli się wychowankowie zagórowskiego ZSP Patrycja Zamiatała (III LO) i Krzysztof Wiatrowski (III TG).

  WIĘCEJ

 • wizyta-uczniow-i-nauczycieli-w-domu-dziecka-w-nowym-swiecie.jpg
  2014-12-18

  Wizyta uczniów i nauczycieli w Domu Dziecka w Nowym Świecie

    Od początku listopada do 11 grudnia odbywała się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie zbiórka środków czystości, przyborów szkolnych oraz słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka w Nowym Świecie. Społeczność zagórowskiego ZSP stanęła na wysokości zadania. Zebrano wiele potrzebnych rzeczy. Całą akcję wspierali dyrektor szkoły Marek Kujawa, członkowie Samorządu Uczniowskiego i grono pedagogiczne.

  WIĘCEJ

 • Źródło: Internet
  2014-12-16

  Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia, 19.12.14, g.10.30

   19 grudnia (najbliższy piątek) o godz. 10.30 odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
    Obecność obowiązkowa. Pamiętajcie o oficjalnych strojach.

  WIĘCEJ

 • probna-matura-2015.jpg
  2014-12-15

  Próbna matura 2015

    W tym roku szkolnym do egzaminu maturalnego przystępują uczniowie dwóch klas ze szkoły Braci Kostaneckich: IV TOT i III LO. Grudzień i styczeń to miesiące, w których maturzyści zmagają się z próbnymi egzaminami dojrzałości.

  WIĘCEJ

 • podsumowanie-praktyk-zagranicznych-w-walencji.jpg
  2014-12-10

  Podsumowanie praktyk zagranicznych w Walencji

    10 grudnia odbyło się kolejne spotkanie podsumowujące praktyki zawodowe uczniów z klas II, III i IV Technikum Obsługi Turystycznej. Wzięli w nim udział pracodawcy, z którymi szkoła współpracuje w ramach kształcenia zawodowego, rodzice stażystów, pracownicy szkoły, opiekunowie praktyk i koordynator projektu.

  WIĘCEJ

 • zorganizowalismy-dla-gimnazjalistow-spacer-szlakiem-zagorowskich-zydow.jpg
  2014-12-09

  Zorganizowaliśmy dla gimnazjalistów „Spacer śladami zagórowskich Żydów”

    9 grudnia uczestnicy „Szkoły Dialogu” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich zorganizowali dla 20-osobowej grupy młodzieży z Gimnazjum im. Królowej Jadwigi (klasy I i II, opiekun-nauczyciel historii Janusz Lewicz) „Spacer śladami zagórowskich Żydów”. To edukacyjne przedsięwzięcie zwieńczyło „Szkołę Dialogu” w ZSP.

  WIĘCEJ

                       

Facebook