Aktualności

 • marki-case-ih-i-steyr-pomagaja-w-edukacji.jpg
  2015-06-24

  Marki CASE IH i Steyr pomagają w edukacji

     Dzięki realizowanemu w Zespole Szkół Ponadgimnajalnych w Zagórowie programowi edukacyjnemu „Albatros”, nasi uczniowie w roku szkolnym 2014/2015 mogli korzystać z ciągników CASE IH i Steyr.

  WIÊCEJ

 • wycieczka-rowerowa-pod-haslem-„droga-polskich-oledrow”.jpg
  2015-06-02

  Wycieczka rowerowa pod hasłem „Drogą Polskich Olędrów”

     Dnia 02 czerwca 2015r. klasa I Technikum Obsługi Turystycznej  oraz dnia 10 czerwca 2015 r. uczniowie klas II i III z Technikum Obsługi Turystycznej w ZSP im. Braci Kostaneckich w Zagórowie wzięli udział w wycieczce rowerowej po okolicach Zagórowa pod hasłem „Drogą Polskich Olędrów”. Opiekunami wycieczek byli Pani Kamila Bartłomiejczak, Katarzyna Dropińska oraz Pan Adam Wojtczak.

  WIÊCEJ

 • pierwsza-pomoc-w-przedszkolu.jpg
  2015-06-11

  Pierwsza pomoc w przedszkolu

     W dniu 11 czerwca 2015 roku, uczniowie naszej szkoły przeprowadzili zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci z Miejskiego Przedszkola w Zagórowie.

  WIÊCEJ

 • mecz-sparingowy-w-pilke-reczna-z-juniorami-mks-warta-pyzdry.jpg
  2015-06-09

  MECZ SPARINGOWY W PIŁKĘ RĘCZNĄ Z JUNIORAMI MKS WARTA PYZDRY.

     09 czerwca na hali sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie nasi uczniowie rozegrali mecz sparingowy w z zespołem juniorów MKS Warta Pyzdry.

  WIÊCEJ

 • final-wojewodzki-w-xvi-licealiadzie-w-streetballu.jpg
  2015-06-08

  FINAŁ WOJEWÓDZKI W XVI LICEALIADZIE W STREETBALLU

     Dnia 8 czerwca 2015r. nasze uczennice po raz pierwszy wzięły udział w finale wojewódzkim w Poznaniu w streetballu. Finał odbywał się na 2 obiektach i został rozegrany systemem mieszanym, grupowo- pucharowym w grupach każdy z każdym.

  WIÊCEJ

 • wizyta-w-sejmie-rp-i-udzial-w-konferencji-bezpieczne-wakacje-nad-woda.jpg
  2015-06-02

  Wizyta w Sejmie RP i udział w konferencji "Bezpieczne wakacje nad wodą".

     We wtorek , 2 czerwca, na zaproszenie wicemarszałka Sejmu RP Eugeniusza Grzeszczaka, grupa młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Słupeckiego wraz z pedagogami Anetą Gmachowską, Magdaleną Marszałek , Dorotą Markuszewską, Jolantą Suszką i Wojciechem Kocięckim , wzięła udział w konferencji pt. „Bezpieczne wakacje nad wodą”.

  WIÊCEJ

 • ekspedycja-nadwarcianska-2015-juz-za-nami.jpg
  2015-06-08

  Ekspedycja Nadwarciańska 2015 już za nami

     W dniach 5-7 VI 2015 r. odbyła się XVI już Ekspedycja Szlakiem Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego. I w tym roku na trasie nie zabrakło uczniów naszej szkoły. W ekspedycji wzięli udział uczniowie klasy III TOT, III TG i I TG oraz nauczyciele Tomasz Kowalikowski i Agnieszka Frankowska.

  WIÊCEJ

             

Facebook