Aktualności

 • spotkanie-ze-studentami-z-pwsz-w-koninie.jpg
  2014-11-21

  Spotkanie z pracownikami PWSZ w Koninie

    21 listopada ZSP im. Braci Kostaneckich odwiedzili Ramona Kozłowska-Wróbel i Piotr Torczyński, pracownicy Biura ds. Promocji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Goście spotkali się z tegorocznymi maturzystami z klas III LO i IV TOT w celu zaprezentowania kierunków studiów  konińskiej uczelni. Ł.P.

  WIĘCEJ

 • wywiadowka[13].jpg
  2014-11-20

  Wywiadówka

  20 listopada odbyła się w ZSP wywiadówka. Spotkanie z rodzicami i opiekunami uczniów składało się z dwóch części. Najpierw miało miejsce zebranie ogólne w hali widowiskowo-sportowej, a później zebrani spotkali się z wychowawcami w poszczególnych salach lekcyjnych.

  WIĘCEJ

 • fotografie-obrazujace-szkolenie-„4-minuty-ktore-decyduja-o-zyciu”-fot-ewa-figas.jpg
  2014-11-15

  Fotografie obrazujące szkolenie „4 minuty, które decydują o życiu”. Fot. Ewa Figas

 • wreczenie-dyplomow-za-udzial-w-szkoleniu-4-minuty-ktore-decyduja-o-zyciu.jpg
  2014-11-12

  Wręczenie dyplomów za udział w szkoleniu "4 minuty, które decydują o życiu"

   W dniach 29-30 października i 12 listopada uczniowie klas III LO i IV TOT uczestniczyli w szkoleniu z ratownictwa medycznego "4 minuty, które decydują o życiu". Profesjonalny kurs pierwszej pomocy został zorganizowany z inicjatywy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagórowie.

  WIĘCEJ

 • apel-z-okazji-swieta-odzyskania-niepodleglosci.jpg
  2014-11-10

  Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

    7 listopada odbył się w hali widowiskowo-sportowej uroczysty apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Społeczność szkolna Braci Kostaneckich poczyniła refleksję na temat ważnych wydarzeń historycznych oraz wolności odzyskanej przez Polskę po 123 latach zaborów.

  WIĘCEJ

 • Redaktorzy "Pinezki"
  2014-11-06

  Czym jest „Pinezka”?

  „Pinezka” jest gazetką szkolną, która będzie miała na celu prezentować ciekawe wydarzenia z życia szkoły i nie tylko. Będziemy starać się, aby odkrywała talenty pisarskie uczniów, dostarczała rozrywki oraz informowała o tym, co w szkole Kostaneckich piszczy.

  WIĘCEJ

 • prezentacje-o-praktyce-zawodowej-w-walencji.jpg
  2014-11-06

  Praktykanci podsumowali praktyki zawodowe w Walencji

    6 listopada uczestnicy projektu „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” Leonardo da Vinci „Turystyka bogactwem narodów” podsumowali tegoroczne praktyki zagraniczne. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich Technikum Obsługi Turystycznej oraz koordynator projektu Agnieszka Frankowska wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych Kamilą Bartłomiejczak i Katarzyną Dropińską.

  WIĘCEJ

                       

Facebook