Aktualności

 • delegacja-zsp-na-57-zjezdzie-ptchem-i-sitpchem-w-czestochowie[1].jpg
  2014-09-23

  Delegacja ZSP na 57. Zjeździe PTChem i SITPChem w Częstochowie

  18 września delegacja ZSP- nauczycielka chemii Małgorzata Iwanicka, koordynator ds. Patronów szkoły Łukasz Parus oraz uczeń klasy III LO Marcin Sobczak- wzięła udział w wykładach w ramach 57. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chemicznego i Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego, który odbył się w Częstochowie.

  WIĘCEJ

 • 13.jpg
  2014-09-17

  Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2014

  16 września uczniowie klasy III LO wraz z nauczycielami Małgorzatą Zielińską-Wojtczak i Łukaszem Parusem wybrali się na Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2014. Targi edukacyjne odbyły się w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej.

  WIĘCEJ

 • plan-lekcji.jpg
  2014-09-16

  Zmiana rozkładu zajęć lekcyjnych w dniu 19 września !

  W związku z piątkową (19 września) projekcją uczniowskiego filmu zmieni się rozkład zajęć lekcyjnych.

  WIĘCEJ

 • 1(64).jpg
  2014-09-16

  Uczniowie ZSP zapraszają na projekcję autorskiego filmu ! (19.09.14, godz.10.30)

  Szanowni Uczniowie i Nauczyciele ! 
  Wychowankowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie uczestniczący w programie edukacyjnym SZKOŁA DIALOGU serdecznie Państwa zapraszają na projekcję autorskiego filmu pt. COŚ DOBREGO NA KOŃCU TĘCZY. LOSY LEONA JEDWABA Z ZAGÓROWA, która odbędzie się dnia 19 września (piątek) o godz. 10.30 w hali widowiskowo-sportowej przy ZSP.

  WIĘCEJ

 • 1.jpg
  2014-09-16

  Promocja filmu o Leonie Jedwabie podczas konferencji dla nauczycieli historii

  6 września uczennice ZSP Ewa Figas, Klaudia Sobolewska (IV TOT), Sławomira Wilczyńska (III TG) i Michalina Gośka (III TOT) oraz pedagog Łukasz Parus wzięli udział w konferencji metodycznej dla nauczycieli historii zorganizowanej przez pracowników Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie. ....

  WIĘCEJ

 • 1_(1).jpg
  2014-09-16

  Izraelska firma TAMA gościła w ZSP

  3 września dyrektor szkoły Marek Kujawa, nauczyciel przedmiotów zawodowych Sławomir Adamski i uczniowie III klasy MOPiMR wystąpili w filmie promującym program edukacyjny ALBATROS. Pomysłodawcą zrobienia filmu była firma TAMA POLSKA, produkująca m.in. siatkę rolniczą. Zgłosiła się do zagórowskiego ZSP z chęcią włączenia ALBATROSA do swojej akcji marketingowej w Europie, a głównie w Izraelu. ...

  WIĘCEJ

 • 2(40).jpg
  2014-09-16

  Kiermasz Książek 3.09- 3.10.2014

  DRODZY UCZNIOWIE,

     W DNIACH OD 3 WRZEŚNIA DO 3 PAŹDZIERNIKA ODBĘDZIE SIĘ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ KIERMASZ KSIĄŻEK. 
    JEŚLI CHCESZ SPRZEDAĆ PODRĘCZNIK BĄDŹ ĆWICZENIE, PRZYNIEŚ KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI. NAKLEJ NA WOLUMINIE KARTKĘ ZE SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM, KLASĄ DO KTÓREJ CHODZISZ, SUGEROWANĄ CENĄ ORAZ WYPEŁNIJ FORMULARZ. 
     PO CO ZAMAWIAĆ PODRĘCZNIKI W WYDAWNICTWIE, LICYTOWAĆ NA ALLEGRO, SKORO BYĆ MOŻE UDA CI SIĘ KUPIĆ KSIĄŻKĘ W SZKOLE, I TO W DODATKU W PRZYSTĘPNEJ CENIE. 
     WSZYSTKICH ZAINTERSOWANYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI !!!

                                                                                                                                      BIBLIOTEKARZE

  WIĘCEJ

                       

Facebook