Aktualności - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie

Aktualności

 • gora_grosza.jpg
  2015-02-06

  "Góra Grosza"

     Uczniowie ZSP w Zagórowie, podobnie jak w ubiegłych latach, wzięli udział w akcji: „Góra Grosza". Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

  WIĘCEJ

 • zajecia-praktyczne-z-„albatrosem”.jpg
  2015-02-04

  Zajęcia praktyczne z „Albatrosem”

   W I semestrze roku szkolnego 2014/2015 aktywnie uczestniczyliśmy w programie „Albatros”. Uczniowie skorzystali z wielu okazji, aby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu nowoczesnych technologii wykorzystywanych w pojazdach i maszynach rolniczych.

  WIĘCEJ

 • kurs-samoobrony-w-zsp.jpg
  2015-02-04

  Kurs samoobrony w ZSP

  W dniach od 3 do 13 lutego uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie uczestniczą (uczniowie cały czas mogą się zapisywać!) w bezpłatnym kursie samoobrony, zorganizowanym przez nauczycieli Radosława Napierałę, instruktora Klubu Sportów Walki w Zagórowie, i Kamilę Kucharczyk, opiekunkę młodzieży podczas treningów.

  WIĘCEJ

 • wywiadowka[28].jpg
  2015-01-29

  Wywiadówka

   29 stycznia odbyła się w ZSP wywiadówka. Pierwsza część miała miejsce w hali widowiskowo-sportowej, natomiast druga w poszczególnych salach lekcyjnych z wychowawcami danych klas. Spotkanie ogólne poprowadził dyrektor szkoły Marek Kujawa. Przedstawił rodzicom i opiekunom wyniki w nauce i zachowaniu uczniów:- Najwyższe średnie ocen uzyskali: Sławomira Wilczyńska (śr. 5,08, III TG), Patrycja Zamiatała (5,00, III LO), Anna Klimczak (5,00, II TOT),Krzysztof Wiatrowski (4,92, III TG)

  WIĘCEJ

 • wywiadowka-290115-g-1700[2].jpg
  2015-01-27

  Wywiadówka, 29.01.15, g. 17.00

  Dyrekcja szkoły i nauczyciele ZSP w Zagórowie serdecznie zapraszają Rodziców i Opiekunów uczniów na wywiadówkę, która odbędzie się dnia 29 stycznia (czwartek) o godz. 17.00. Najpierw będzie mieć miejsce spotkanie ogólne w hali widowiskowo-sportowej, a później Rodzice i Opiekunowie spotkają się z wychowawcami w poszczególnych klasach (proszę spojrzeć na załączony skan).

  WIĘCEJ

 • noc-biologow-na-uam-poznan.jpg
  2015-01-26

  Noc Biologów na UAM Poznań

    Takie wydarzenie jak Noc Biologów na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu nie mogło się odbyć bez udziału uczniów Liceum Ogólnokształcącego (profil biologiczno-chemiczny) Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie.

  WIĘCEJ

 • konkurs-hiv-i-aids.jpg
  2015-01-26

  Konkurs HIV i AIDS

    5 grudnia w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Słupcy odbył się konkurs wiedzy o HIV i AIDS. Naszą szkołę, po wcześniejszych eliminacjach, reprezentowali Ewelina Szygenda i Kamil Andrzejak z klasy I Liceum Ogólnokształcącego.

  WIĘCEJ

                       

Facebook