Aktualności

 • mlodzi-glosuja.jpg
  2015-04-30

  Młodzi Głosują

     Nasza szkoła przyłączyła się do projektu realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej- „Młodzi głosują”. W ramach akcji uczniowie i uczennice przeprowadzają działania profrekwencyjne, debaty oraz lekcje o tematyce wyborczej i kompetencjach Prezydenta RP, a następnie organizują szkolne wybory, w których głosują na kandydatów zgłoszonych w wyborach powszechnych. W ramach lekcji wychowawczych i wiedzy o społeczeństwie zrealizowane zostały zajęcia na temat kompetencji Prezydenta RP i organizacji wyborów prezydenckich.

  WIĘCEJ

 • xxviii-rajd-taczanowskiego.jpg
  2015-05-09

  XXVIII Rajd Taczanowskiego

     09 maja odbył się XXVIII Rajd im. E. Taczanowskiego w nieznane, w którym uczestniczyli uczniowie klas I TOT, I TG, II TOT, III TOT, i III TG zagórowskiego ZSP wraz z opiekunami: Kamilą Bartłomiejczak, Katarzyną Dropińską i Tomaszem Kowalikowskim.

  WIĘCEJ

 • matura-20145.jpg
  2015-05-04

  Matura 2015

     4 maja rozpoczęły się egzaminy maturalne. W tym roku z maturą mocują się absolwenci Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Obsługi Turystycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie.

  WIĘCEJ

 • wice-mistrzostwo-w-xxiii-mistrzostwa-pierwszej-pomocy-pck-i-obrony-cywilnej-powiatu-slupeckiego.jpg
  2015-04-28

  Wice-mistrzostwo w XXIII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK i Obrony Cywilnej powiatu słupeckiego.

     W dniu 28.04.2015 r. na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy odbyły się „XXIII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża i Obrony Cywilnej Powiatu Słupeckiego”, na których uczniowie naszej szkoły zdobyli II miejsce. W zawodach wzięły udział cztery 5-osobowe zespoły, reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne z powiatu słupeckiego.

  WIĘCEJ

 • wycieczka-do-wroclawia.jpg
  2015-04-17

  Wycieczka do Wrocławia

     Dnia 17 kwietnia uczniowie zespołu szkół pod opieką pani Agnieszki Frankowskiej i pani Jolanty Suszki wybrali się na wycieczkę do pięknego miasta jakim jest Wrocław. Na samym początku zatrzymaliśmy się na kilka minut w Sanktuarium Świętej Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, gdzie zwiedziliśmy podziemia i mieliśmy możliwość podziwiać sarkofag św. Jadwigi.

  WIĘCEJ

 • demo-tour-2015.jpg
  2015-04-10

  DEMO TOUR 2015

     Mechanicy-operatorzy pojazdów i maszyn rolniczych z klasy pierwszej ZSZ wzięli udział w pokazach polowych Demo Tour 2015. Impreza, która odbyła się 10 kwietnia, została zorganizowana przez marki Case IH, Steyr oraz firmę Agro – Rami.

  WIĘCEJ

 • program-edukacyjny-„turystyka-kluczem-do-sukcesu”-erasmus-[2].jpg
  2015-04-30

  Program edukacyjny „Turystyka kluczem do sukcesu” - ERASMUS+

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie ogłasza rekrutację na praktyki zagraniczne w ramach Programu Erasmus +. Praktyki zawodowe odbyte w Hiszpanii będą obejmowały część zakresu materiału nauczania z przedmiotu: praktyka zawodowa, obowiązującego w danym zawodzie.

  Aby wziąć udział w rekrutacji należy zgłosić się do koordynatora projektu pani Wioletty Woźnej i potwierdzić chęć udziału własnoręcznym podpisem na „Liście zgłoszeniowej”. Termin zgłoszenia do 15.05.2015r.

  WIĘCEJ

                       

Facebook