Aktualności - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie

Aktualności

 • z-wizyta-za-uniwersytecie-lodzkim[2].jpg
  2015-03-16

  Z wizytą na Uniwersytecie Łódzkim

     Licealiści odwiedzili Wydział Chemii na Uniwersytecie Łódzkim. Celem wyjazdu było nie tylko zwiedzenie uczelni, ale przede wszytkim poznanie metod pracy naukowców oraz poszerzenie wiedzy z zakresu najnowszych technologii analitycznych.

  WIĘCEJ

 • krzysztof-wiatrowski-i-marta-zelek-w-finale-olimpiady-wiedzy-konsumenckiej.jpg
  2015-03-15

  Krzysztof Wiatrowski i Marta Żelek w finale Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

     Czterdzieścioro sześcioro uczniów ze szkół powiatu słupeckiego wzięło udział w powiatowym etapie XI Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej. Patronat nad konkursem objął Starosta Słupecki. Nad całością turnieju czuwała Magdalena Żychowicz, powiatowy rzecznik konsumentów w Słupcy.

  WIĘCEJ

 • mistrzostwa-powiatu-szkol-ponadgimnazjalnych-w-pilce-siatkowej.jpg
  2015-03-06

  Wicemistrzowie powiatu w piłce siatkowej

     Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które odbyły się 5 marca w Strzałkowie. W zawodach wzięło udział 5 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych.

  WIĘCEJ

 • wizyta-w-firmie-„joskin”.jpg
  2015-02-28

  Wizyta w firmie „Joskin”

     12 lutego 2015r. uczniowie klasy III ZSZ wraz z opiekunami p. Eweliną Zehner, p.Tomaszem Niemierem i p. Sławomirem Adamskim odwiedzili zakład produkcyjny ''Joskin'' w Trzciance k/Piły.
  Po raz pierwszy uczniowie mieli możliwośc zwiedzania zakładu dzięki Panu Adamowi Chmurakowi, który zaprosił szkoły do odwiedzin.

  WIĘCEJ

 • P1010984.JPG
  2015-02-18

  Wycieczka na lodowisko do Wrześni

     Dnia 06.02.2015 r. klasa I Liceum Ogólnokształcącego oraz dnia 12.02.2015 r. uczniowie klas I,II i III z Technikum Obsługi Turystycznej i Technikum Geodezyjnego w ZSP im. Braci Kostaneckich w Zagórowie wzięli udział w wycieczce integracyjnej na lodowisko do Wrześni. Opiekunami wycieczek były Pani Małgorzata Iwanicka, Beata Nawrocka i Kamila Bartłomiejczak.

  WIĘCEJ

 • 20150211_143245.jpg
  2015-02-12

  Wycieczka na lodowisko

     Dnia 11 lutego 2015 r. uczniowie klas III i II Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Kostaneckich w Zagórowie wzięli udział w wycieczce na lodowisko do Wrześni. Opiekunami uczniów byli Małgorzata Zielińska-Wojtczak i Krzysztof Ratajczyk.

  WIĘCEJ

 • DSC_0329[1].jpg
  2015-02-10

  Studniówka 2015

  7 lutego odbył się w Sali Bankietowej w Grodźcu bal studniówkowy klasy III Liceum Ogólnokształcące (wych. Małgorzata Zielińska-Wojtczak), IV Technikum Obsługi Turystycznej (wych. Łukasz Parus) oraz III klasy z Zasadniczej Szkoły Zawodowej (wych. Jolanta Suszka). Gościem specjalnym była reprezentująca Starostę Słupeckiego Mariusza Roga pani Jolanta Kopaczewska z Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Słupcy. 

  WIĘCEJ

                       

Facebook