Aktualności

 • get-connected-laczy-ludzi-rozwija-umiejetnosci.jpg
  2018-11-25

  Get Connected - łączy ludzi, rozwija umiejętności

  To już dwa miesiące jak młodzież ze Szkoły Podstawowej w Zagórowie wspólnie z Akademią Sieciową CISCO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie uczestniczą w kursie rozwijającym umiejętności IT pod nazwą „Get Connected”.

  WIÊCEJ

 • źródło:www.twojaslupca.pl
  2018-11-23

  "Black Rose" włączyło się w szczytną akcję

  W dniu wczorajszym odbył się koncert charytatywny dla Waldemara Miernika, radnego powiatowego oraz dziennikarza Gazety Słupeckiej, który od jakiegoś czasu walczy z chorobą.Nasza grupa taneczna „Black Rose” wraz z opiekunem panią Martą Burdą oraz panią Wiolettą Woźną również wspomogły to przedsięwzięcie, występując w hali MOSiR w Słupcy.

  WIÊCEJ

 • flirt-z-niepodlegla.jpg
  2018-11-23

  Flirt z Niepodległą

  22 listopada uczniowie klasy III LO w Zagórowie w ramach lekcji języka polskiego wybrali się do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Zagórowie, by pogłębić swoją wiedzę z zakresu poezji twórców dwudziestolecia międzywojennego. Spotkanie nosiło tytuł "Flirt z Niepodległą".

  WIÊCEJ

 • zsp-zagorow-mistrzem-rejonu-koninskiego.jpg
  2018-11-23

  ZSP Zagórów Mistrzem Rejonu Konińskiego

  22 listopada w hali widowiskowo-sportowej w ZSP w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Halowej Piłce Nożnej. Nasza drużyna została Mistrzem Rejonu Konińskiego i uzyskała awans do finału wojewódzkiego. Skład drużyny: Tobiasz Adamczewski, Mateusz Adamczyk, Mikołaj Frankowski, Tomasz Krysiak, Jakub Leśniewicz, Daniel Ławniczak, Kamil Michalak, Dawid Mielcarek, Kacper Nowaczyk, Tobiasz Wujek, Opiekun: Jacek Przydryga

  WIÊCEJ

 • wywiadowka[133].jpg
  2018-11-23

  Wywiadówka

  21 listopada odbyła się w ZSP wywiadówka. Spotkanie z rodzicami i opiekunami uczniów składało się z dwóch części. Najpierw miało miejsce zebranie ogólne w hali widowiskowo-sportowej, a później zebrani spotkali się z wychowawcami w poszczególnych salach lekcyjnych..

  WIÊCEJ

 • wywiadowka-2111-g-1800.jpg
  2018-11-19

  Wywiadówka, 21.11, g. 18.00

  Dyrekcja szkoły i nauczyciele serdecznie zapraszają Rodziców i Opiekunów uczniów na wywiadówkę, która odbędzie się 21 listopada (środa) o godz. 18.00.

  Najpierw Rodzice i Opiekunowie wezmą udział w zebraniu ogólnym w hali widowiskowo-sportowej, a później spotkają się w poszczególnych klasach z wychowawcami.

  WIÊCEJ

 • warsztaty-chemiczne-„reakcje-re-dox”-na-uam-w-poznaniu.jpg
  2018-11-19

  Warsztaty chemiczne na UAM w Poznaniu

  16 listopada uczniowie ZSP mieli okazję wyjechać na zajęcia organizowane dla nich przez Uniwersytet Adama Mickiewicza  w Poznaniu.

  WIÊCEJ

             

Facebook