Aktualności

 • polska-biega-czyli-druga-pogon-za-gasiorem.jpg
  2015-05-27

  POLSKA BIEGA, czyli DRUGA POGOŃ ZA GĄSIOREM

     24 maja odbyły się na terenie boiska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich i parku miejskiego przy Szubiankach w Zagórowie biegi w ramach ogólnopolskiej akcji POLSKA BIEGA. Tegoroczna impreza sportowa przebiegała pod hasłem DRUGA POGOŃ ZA GĄSIOREM. BIEGNIEMY DLA DAWIDA RESZKIEWICZA. Organizatorami przedsięwzięcia byli po raz trzeci stowarzyszenie Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zagórowskiej i ZSP. W tym roku w roli współorganizatora wystąpił Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

  WIĘCEJ

 • miedzyszkolny-konkurs-matematyczny.jpg
  2015-05-21

  Międzyszkolny konkurs matematyczny

  21 maja w Zespole Szkół Zawodowych w Słupcy odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny pod hasłem: "Matematyka jest uniwersalna: nie ma rzeczy, która by była jej obca".

  WIĘCEJ

 • wycieczka-do-narodowego-muzeum-rolnictwa-i-przemyslu-rolno-spozywczego-w-szreniawie.jpg
  2015-05-14

  Wycieczka do Narodowego Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie

     W dniu 14.05 2015 r uczniowie z klas I,II,III Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyli w wycieczce do Narodowego Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.

  WIĘCEJ

 • festyn-edukacja-i-zabawa-2015.jpg
  2015-05-17

  Festyn "Edukacja i Zabawa" 2015

     Już po raz czwarty na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych odbył się Majowy Festyn Rodzinny ''Edukacja i Zabawa'', który prowadził Tomasz Polak – koordynator Programu Albatros. Szkoła zaprezentowała kierunki kształcenia. Niedzielne popołudnie zajmowały liczne konkursy i zabawy dla dzieci i młodzieży.

  WIĘCEJ

 • ii-otwarty-turniej-absolwentek-pyzdr-w-pilce-recznej.jpg
  2015-05-16

  II Otwarty Turniej Absolwentek Pyzdr w Piłce Ręcznej

     16.05.2015r drużyna dziewcząt Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych po raz drugi wzięła udział w Otwartym Turnieju Piłki Ręcznej Kobiet w Pyzdrach.

  WIĘCEJ

 • mistrzostwa-powiatu-slupeckiego-w-plazowej-pilce-siatkowej-chlopcow.jpg
  2015-05-15

  Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców

     Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców zostały rozegrane 15 maja br. na boiskach za halą MOSiR. Zawody rozegrano „systemem brazylijskim”.

  WIĘCEJ

 • mistrzostwa-powiatu-slupeckiego-w-plazowej-pilce-siatkowej-dziewczat.jpg
  2015-05-14

  Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt

     Dnia 14.05.2015r odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt. Mistrzostwa zostały rozegrane na boiskach za halą MOSiR w Słupcy systemem brazylijskim.

  WIĘCEJ

                       

Facebook