Aktualności

 • wywiadowka-290115-g-1700.jpg
  2015-01-21

  Wywiadówka, 29.01.15, g. 17.00

  Dyrekcja szkoły i nauczyciele ZSP w Zagórowie serdecznie zapraszają Rodziców i Opiekunów uczniów na wywiadówkę, która odbędzie się dnia 29 stycznia (czwartek) o godz. 17.00. Najpierw będzie mieć miejsce spotkanie ogólne w hali widowiskowo-sportowej, a później Rodzice i Opiekunowie spotkają się z wychowawcami  w poszczególnych klasach (proszę spojrzeć na załączony skan).

  WIĘCEJ

 • powstalo-stowarzyszenie-innowacyjnej-inzynierii-rolniczej-albatros.jpg
  2015-01-21

  Powstało Stowarzyszenie Innowacyjnej Inżynierii Rolniczej ALBATROS

    20 stycznia w Instytucie Inżynierii Rolniczej w Poznaniu odbyło się spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Innowacyjnej Inżynierii Rolniczej ALBATROS. To prawdziwy przełom dla programu ALBATROS, który zagórowski ZSP realizuje już od 3 lat.

  WIĘCEJ

 • uczniowie-otrzymali-ksiazki-za-udzial-w-„szkole-dialogu”.jpg
  2015-01-21

  Uczniowie otrzymali książki za udział w „Szkole Dialogu”

    13 stycznia uczniowie ZSP uczestniczący w programie edukacyjnym „Szkoła Dialogu” otrzymali od Forum Dialogu Między Narodami (koordynatora programu) zestaw 30 publikacji o tematyce żydowskiej. Książki stanowią prezent za zaangażowanie na rzecz upamiętniania lokalnej społeczności żydowskiej. Warto przypomnieć, że młodzież...

  WIĘCEJ

 • kostanecki-band-zagral-dla-wosp.jpg
  2015-01-11

  Kostanecki Band zagrał po raz kolejny dla WOŚP

    11 stycznia odbył się w hali widowiskowo-sportowej koncert z okazji 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Talent muzyczny zaprezentowały szkolne zespoły muzyczne Kostanecki Band (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich), Paranoja (Gimnazjum im. Królowej Jadwigi) oraz Nikt Nie Woła ...

  WIĘCEJ

 • bylismy-na-gali-szkoly-dialogu-w-warszawie.jpg
  2015-01-10

  ZSP w Zagórowie finalistą „Szkoły Dialogu”!

    9 stycznia odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie Gala „Szkoły Dialogu”, programu edukacyjnego, w którym wzięło udział w ubiegłym roku 41 szkół z całej Polski, m.in. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie. Szkołę Kostaneckich reprezentowali na uroczystości uczniowie- Ewa Figas, Klaudia Sobolewska, Daniel Zieliński, Paulina Brykowska, Marlena Bisorek, Krystian Kierzek (IV TOT), Sławomira Wilczyńska, Marta Żelek (III TG), Michalina Gośka, Kinga Krukowska (III TOT), Martyna Rybicka, Katarzyna Szcześniak (II LO), Edyta Matuszak, Agnieszka Musiałowska (II TG)- oraz nauczyciele i pracownicy- Łukasz Parus, Michał Ulatowski i Bogdan Karaszewski.

  WIĘCEJ

 • apel-z-okazji-bozego-narodzenia[100].jpg
  2014-12-19

  Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

    19 grudnia odbył się w hali widowiskowo-sportowej apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież ZSP przygotowała wydarzenie artystyczne z jednoznacznym przesłaniem: Święta Bożego Narodzenia to nie tylko prezenty, choinka, jedzenie, ale przede wszystkim przyjście na świat Jezusa Chrystusa.

  WIĘCEJ

 • Źródło: www.powiat-slupca.pl
  2014-12-18

  Stypendyści Prezesa Rady Ministrów na spotkaniu u Starosty Słupeckiego

  17 grudnia sześciu stypendystów Prezesa Rady Ministrów z terenu powiatu słupeckiego wzięło udział w spotkaniu przedświątecznym zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Słupcy. Wśród gości zaproszonych przez Starostę Słupeckiego Mariusza Roga znaleźli się wychowankowie zagórowskiego ZSP Patrycja Zamiatała (III LO) i Krzysztof Wiatrowski (III TG).

  WIĘCEJ

                       

Facebook