Aktualności - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie

Aktualności

 • demo-tour-2015.jpg
  2015-04-10

  DEMO TOUR 2015

     Mechanicy-operatorzy pojazdów i maszyn rolniczych z klasy pierwszej ZSZ wzięli udział w pokazach polowych Demo Tour 2015. Impreza, która odbyła się 10 kwietnia, została zorganizowana przez marki Case IH, Steyr oraz firmę Agro – Rami.

  WIĘCEJ

 • program-edukacyjny-„turystyka-kluczem-do-sukcesu”-erasmus-[2].jpg
  2015-04-30

  Program edukacyjny „Turystyka kluczem do sukcesu” - ERASMUS+

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie ogłasza rekrutację na praktyki zagraniczne w ramach Programu Erasmus +. Praktyki zawodowe odbyte w Hiszpanii będą obejmowały część zakresu materiału nauczania z przedmiotu: praktyka zawodowa, obowiązującego w danym zawodzie.

  Aby wziąć udział w rekrutacji należy zgłosić się do koordynatora projektu pani Wioletty Woźnej i potwierdzić chęć udziału własnoręcznym podpisem na „Liście zgłoszeniowej”. Termin zgłoszenia do 15.05.2015r.

  WIĘCEJ

 • dzien-absolwenta-2015.jpg
  2015-04-25

  Dzień Absolwenta 2015

     24 kwietnia 2015r. społeczność szkolna ZSP im. Braci Kostaneckich w Zagórowie świętowała Dzień Absolwenta. Uczniowie klas III LO i IV TOT w tym dniu opuszczali szkolne mury, zatem nie brakowało wzruszeń, przemówień, podziękowań, życzeń i występów artystycznych.

  WIĘCEJ

 • mistrzostwa-powiatu-slupeckiego-w-pilce-noznej.jpg
  2015-04-19

  Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej

     W czwartkowym turnieju piłki nożnej na słupeckim orliku nasza szkoła zajęła trzecie miejsce. Do boju o mistrzowski tytuł stanęło pięć ekip z całego powiatu. 

  WIĘCEJ

 • uczniowie-„biol-chemu”-ekspertami-w-konkursie-dla-gimnazjalistow[10].jpg
  2015-04-19

  Uczniowie „biol-chemu” ekspertami w konkursie dla gimnazjalistów

     1 kwietnia 2015 uczniowie klasy II i III liceum ogólnokształcącego o profilu biologiczno – chemicznym jako jurorzy wzięli udział w organizowanych przez Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Zagórowie biochemicznych szaradach – konkursie skierowanym dla gimnazjalistów powiatu słupeckiego.

  WIĘCEJ

 • 2-miejsce-w-zawodach-strzeleckich-lok[6].jpg
  2015-04-15

  Drugie miejsce w zawodach strzeleckich LOK

     Jak co roku uczniowie ZSP w Zagórowie, pod opieką szkolnego opiekuna koła LOK - Zbigniewa Ościsłowskiego, brali czynny udział w zawodach ligi strzeleckiej. Wychowankowie klas II LO i II TG już w grudniu rozpoczęli zmagania w 7-ligowych starciach, których organizatorem było koło LOK w Słupcy.

  WIĘCEJ

 • o-pozytkach-praktykowania-stoicyzmu[2].jpg
  2015-04-15

  O pożytkach praktykowania stoicyzmu

     W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zagórowie odbył się wykład prowadzony przez stoika, doktora Tomasza Mazura. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu, by zgłębić tajniki filozofii.

  WIĘCEJ

                       

Facebook