Aktualności

 • uroczystosc-wreczenia-stypendium-prezesa-rady-ministrow[10].jpg
  2015-12-02

  Uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  30 listopada 2015 roku w auli Zespołu Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca'56 w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół z terenu województwa wielkopolskiego.

  WIĘCEJ

 • irlandia-w-szkole[2].jpg
  2015-12-02

  Irlandia w szkole

  W ZSP w Zagórowie zawsze coś się dzieje. Kolejnym , ważnym przedsięwzięciem jest bez wątpienia nawiązanie kontaktu z Fundacją Kultury Irlandzkiej, mającą swoją siedzibę na ul. Kramarskiej 1 w Poznaniu. Nawiązanie współpracy jest równoznaczne z przystąpieniem szkoły do realizacji projektu " Irlandia w szkole", który jest autorskim programem edukacyjnym adresowanym dla uczniów m.in. szkół ponadgimnazjalnych. Celem projektu jest przybliżenie uczniom kultury irlandzkiej, historii i tradycji.

  WIĘCEJ

 • spotkanie-z-michalem-swieboda[12].jpg
  2015-11-30

  Spotkanie z Michałem Świebodą

  30 listopada 2015r. w hali widowiskowo-sportowej ZSP odbyło się spotkanie z panem Michałem Świebodą - psychologiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień oraz psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej.

  WIĘCEJ

 • spotkanie-z-panem-tomaszem-frankowskim-milosnikiem-podrozy-pilotem-i-przewodnikiem-turystycznym.jpg
  2015-11-27

  Spotkanie z Panem Tomaszem Frankowskim - miłośnikiem podróży, pilotem i przewodnikiem turystycznym

  Dnia 16 listopada 2015r. szkołę odwiedził miłośnik podróży, pilot i przewodnik turystyczny, Pan Tomasz Frankowski. W spotkaniu tym wzięli udział uczniowie klasy I ,II i IV Technikum Obsługi Turystycznej.

  WIĘCEJ

 • spotkanie-z-powiatowym-rzecznikiem-praw-konsumenta[1].jpg
  2015-11-26

  Spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta

  Już tradycją naszej szkoły stały się spotkania z panią Magdaleną Żychowicz - Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta. Edukacja konsumencka odbyła się w ramach lekcji podstaw przedsiębiorczości. W spotkaniu  uczestniczyli uczniowie klas pierwszych: liceum ogólnokształcącego, technikum obsługi turystycznej i technikum geodezyjnego oraz technikum teleinformatycznego.

  WIĘCEJ

 • wyklad-dr-hab-jakuba-bartoszewskiego-pt-„przemoc-w-sieci-–-jak-sobie-z-nia-radzic”.jpg
  2015-11-26

  Wykład dr hab. Jakuba Bartoszewskiego pt. „Przemoc w sieci – jak sobie z nią radzić”

 • polowinki-2015.jpg
  2015-11-24

  Połowinki 2015

  21 listopada w gospodarstwie agroturystycznym „Pod Lipami” w Stawisku odbył się Bal Połowinkowy uczniów klas II Liceum Ogólnokształcącego, III Technikum Obsługi Turystycznej i II Zasadniczej Szkoły Zawodowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie.

  WIĘCEJ

                       

Facebook