Aktualności

 • praktyka-zawodowa-w-maladze[12].jpg
  2015-10-19

  Praktyka zawodowa w Maladze

  Uczniowie Technikum Obsługi Turystycznej już po raz trzeci mieli okazję odbyć czterotygodniowe praktyki zagraniczne, które tym razem odbyły się Maladze, mieście położonym w malowniczej Hiszpanii.

  WIĘCEJ

 • zdobylismy-mistrzostwo-powiatu-szkol-ponadgimnazjalnych-w-pilce-recznej-dziewczat[4].jpg
  2015-10-19

  Zdobyliśmy Mistrzostwo Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt

  15 października 2015 roku w hali CKZiU w Strzałkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

  WIĘCEJ

 • dzien-edukacji-narodowej-2015-fotorelacja[15].jpg
  2015-10-15

  Dzień Edukacji Narodowej 2015 fotorelacja

 • źródło: www.powiat-slupca.pl
  2015-10-15

  Powiatowy Festiwal Pieśni i Poezji Patriotycznej 2015

  9 października w Miejskim Domu Kultury w Słupcy odbył się Powiatowy Festiwal Pieśni i Poezji Patriotycznej. ZSP reprezentowała uczennica III klasy liceum Martyna Rybicka

  WIĘCEJ

 • „kodowanie-dla-kazdego”-w-naszej-szkole-w-ramach-akcji-code-week.png
  2015-10-13

  „Kodowanie dla każdego” w naszej szkole w ramach akcji Code Week

  Nasza szkoła przyłącza się do Europejskiego Tygodnia Kodowania. Code Week to inicjatywa mająca na celu pokazanie, że programowanie (kodowanie) jest dostępne dla każdego. Każdy może nauczyć się kodować.
  W ramach akcji, w czwartek tj. 15 października o godz. 14.15 w sali 205 wszyscy chętni będą mogli zgłębiać tajniki programowania realizując tzw. "Godzinę kodowania". Każdy może włączyć się do akcji kodowania i potrenować logiczne myślenie.  Serdecznie zapraszamy!

   

  WIĘCEJ

 • mlodziezowy-turniej-przedsiebiorczosci-spolecznej.jpg
  2015-10-13

  Młodzieżowy Turniej Przedsiębiorczości Społecznej

  We wrześniu uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przystąpili do projektu „Młodzieżowy Turniej Przedsiębiorczości Społecznej” , który realizowany jest przy współpracy Fundacji „Wiarygodny Partner” oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane ze środków Programu Funduszy Inicjatyw Społecznych.

  WIĘCEJ

 • a8.JPG
  2015-10-07

  Praktyki w AGRO – RAMI

  Dnia 30 września uczniowie II klasy ZSZ wraz z opiekunem Sławomirem Adamskim odbyli praktyki w przedsiębiorstwie usługowo-handlowym „AGRO-RAMI”.

  WIĘCEJ

                       

Facebook