Aktualności

 • 1[14].jpg
  2018-12-14

  Konkurs „Młodzi wiedzą o funduszach”

   Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie wzięli udział w IX edycji konkursu pt. "Młodzi wiedzą o funduszach" organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

  WIÊCEJ

 • IMG_1194.JPG
  2018-12-14

  Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019

  12 grudnia 2018 r. dwóch uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im.Braci Kostaneckich w Zagórowie, Adam Wiatrowski z klasy II Liceum Ogólnokształcącego i Jakub Zehner z klasy III Technikum Teleinformatycznego wraz z Panią dyrektor Małgorzatą Iwanicką udało się do Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie na uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Wraz z nimi nagrodę otrzymało 35 uczniów z województwa wielkopolskiego.

  WIÊCEJ

 • beznazwy_(1).png
  2018-12-11

  Szlachetna, świąteczna paczka już przekazana!

  Składamy serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom ZSP im. Braci Kostaneckich w Zagórowie za wsparcie podczas zbiórki na rzecz akcji Szlachetna Paczka.

  WIÊCEJ

 • Prezentacja2.jpg
  2018-12-11

  Nagroda dla Julii Kruszki uczennicy klasy I LO za III miejsce w XVIII Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS.

           Laureatki szkolnego etapu XVIII Powiatowej Olimpiady Wiedzy  o HIV i AIDS, Julia Kruszka 1 LO oraz  Wiktoria Brywczyńska 1TT, uczestniczyły  w Powiatowych Obchodach Światowego dnia AIDS. Uroczystość  zorganizowana przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną  odbyła się 30 listopada 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Słupcy.

  WIÊCEJ

 • IMAG1166.jpg
  2018-12-10

  Światowy Dzień AIDS

  W dniach 3-6 grudnia 2018 r. w ramach obchodów Światowego Dnia AIDS, który w tym roku  przypadł w sobotę, w naszej szkole przeprowadzono akcję informacyjną na temat HIV  i AIDS. Młodzież klasy pierwszej Szkoły Branżowej przygotowała stoisko informacyjne oraz ulotki, które rozdawała społeczności szkolnej. Przypominano, w jakich sytuacjach może dojść do zakażenia, co należy robić, aby ich unikać oraz  jak wyglądają aktualne dane epidemiologiczne.

  WIÊCEJ

 • DSC09567.JPG
  2018-12-09

  Wycieczka do Drezna

  W dniu 7 grudnia 2018 roku grupa 42 uczniów z klas I LO, II LO, III LO, I TOT, I TE i III TOT wybrała się do jednego z najpiękniejszych miast Saksonii. Zwiedzanie barokowej Florencji nad Łabą rozpoczęliśmy od spaceru po zabytkowej Starówce (Altstadt). Odrestaurowane zabytki Drezna znajdują się właśnie w obrębie Altstadt, co sprawia, że zwiedzanie jest tym bardziej przyjemne, a na każdym niemal kroku można natknąć się na pomnik historii. Podziwialiśmy zespół pałacowy Zwinger, który zaliczany jest do najbardziej znaczących budowli stolicy kraju związkowego Saksonia. Majestatyczny kompleks sześciu pawilonów został wzniesiony na życzenie saskiego księcia i jednocześnie króla Polski Augusta II Mocnego.

  WIÊCEJ

 • 2[10].jpg
  2018-12-08

  Projekt edukacyjny „Lekcje z ZUS”

  Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie edukacyjnym "Lekcje z ZUS". Projekt objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowejoraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

  WIÊCEJ

             

Facebook