Aktualności

 • wizyta-w-orew[3].jpg
  2018-02-12

  Wizyta w OREW

  Grupa uczniów Szkolnego Koła Wolontariatu „Dar Serca” pod opieką pani Jolanty Suszki w dniu 07 lutego 2018r. odwiedziła Ośrodek dla osób niepełnosprawnych OREW w Michalinowie. W tym dniu nasi uczniowie oraz rodzice wychowanków OREW-u zostali zaproszeni na prezentację specjalistycznego sprzętu informatycznego dla osób niepełnosprawnych. Firma Harpo, która ma swoją siedzibę w Poznaniu zaprezentowała specjalne oprogramowanie, które ułatwia funkcjonowanie osób niepełnosprawnych osób.

  WIĘCEJ

 • obchody-miedzynarodowego-dnia-pamieci-o-ofiarach-holokaustu.jpeg
  2018-02-08

  Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

  We wtorek 6 lutego odbyły się w Zagórowie obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu, w której wzięli udział honorowi goście: Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka, Janina Zgrzembowska, córka Ireny Sendlerowej- Patronki Roku 2018, Yehoshua Ellis, rabin pomocniczy Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie, jak i również przedstawiciele władz powiatowych, gminnych, środowisk żydowskich, Kościołów rzymskokatolickiego i ewangelicko-augsburskiego, delegacja nauczycieli i uczniów z lokalnych szkół.

  WIĘCEJ

 • źródło:www.twojaslupca.pl
  2018-02-08

  Wyróżnienie dla Dariusza Kozłowskiego na Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej "English Singing"

  2 lutego 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Słupcy odbył się wielki finał XIII Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „English Singing”, do którego po wcześniejszych eliminacjach stanęło 18 wykonawców w trzech kategoriach wiekowych.

  WIĘCEJ

 • bezpieczne-ferie.jpg
  2018-02-08

  Bezpieczne ferie

  Ferie to czas szczególny, który kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską i zabawą na świeżym powietrzu. By tak było w ZSP w Zagórowie 31 stycznia zorganizowano spotkanie młodzieży z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej Komendy Powiatowej w Słupcy z zakresu bezpiecznego zachowania podczas ferii zimowych.

  WIĘCEJ

 • nasza-druzyna-uzyskala-awans-do-finalu-wojewodzkiego-lzs-w-pilce-recznej-chlopcow.jpg
  2018-01-30

  Nasza drużyna uzyskała awans do finału wojewódzkiego LZS w piłce ręcznej chłopców.

  W turnieju wzięło udział pięć drużyn, gdzie mecze odbywały się systemem każdy z każdym.

  Awans do finału wojewódzkiego uzyskały dwie drużyny szkoła CKU w Strzałkowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie w składzie - Frankowski Mikołaj , Gacki Michał, Krukowski Piotr, Kusiołek Przemysław, Michalak Kamil, Michalak Szymon, Paszek Piotr, Przybyła Wiktor, Tyl Miron, Woźny Filip, Łajdecki Piotr.

  WIĘCEJ

 • studniowka-2018.jpg
  2018-01-29

  Studniówka 2018

  27 stycznia 2018 roku w Sali Biesiadnej „Przy Stajni” w Kościołkowie odbył się Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów uczących się w szkole im. Braci Kostaneckich. Wzniosła i pełna patosu uroczystość na sto dni przed maturą bez wątpienia zaliczana będzie do udanych.

  WIĘCEJ

 • zajecia-na-uniwersytecie-ekonomicznym-w-poznaniu.jpg
  2018-01-18

  Zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

  12 stycznia uczniowie klasy 2 i 3 liceum mieli okazję wyjechać na pierwsze zajęcia organizowane dla nich przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Uczniowie zostali podzieleni na grupki po czym udali się na różne zajęcia.

  WIĘCEJ

                   

Facebook