Aktualności

 

Informacja dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego

 

Liceum Ogólnokształcące  3-letnie dla absolwentów gimnazjum

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

Liceum Ogólnokształcące  4-letnie dla absolwentów szkoły podstawowej

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

 • DSC_0002[6].jpg
  2019-03-18

  AGROTECH Kielce

  Rozwijając swoje pasje i zainteresowania uczniowie klasy III zasadniczej szkoły zawodowej i I klasy szkoły branżowej w dniach 16-17 marca 2019r. pojechali na Targi AgroTech do Kielc. 

  WIÊCEJ

 • kregielnia_1.jpg
  2019-03-18

  Rekreacyjne wyjazdy na kręgle

  Uczniowie klas I Liceum Ogólnokształcącego i II Technikum wraz wychowawczyniami Małgorzatą Zielińską – Wojtczak i Agnieszką Frankowską, postanowili uczcić Dzień Kobiet, a przy okazji miło spędzić czas podczas wycieczek na kręgle.

  WIÊCEJ

 • ol_1.jpg
  2019-03-17

  Jakub Zehner w etapie Wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

  Powiatowy Konkurs stanowił pierwszy etap XV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej pod patronatem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego. W Powiatowym Konkursie Wiedzy Konsumenckiej wzięło udział 48 uczniów ze wszystkich pięciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu słupeckiego. Konkurs odbył się 15 marca, a uczestnicy tegorocznego konkursu rozwiązywali test zawierający 35 pytań ze znajomości podstawowych aktów prawa konsumenckiego 

  WIÊCEJ

 • DSC_0312.JPG
  2019-03-05

  Sukces w Konkursie Matematycznym KoALa

  Drużyna matematyków w składzie: Julia Jędrysiak (II LO),  Adama Wiatrowski (II LO),  Rafał Kujawa (III T), Jakub Zehner (III T) zakończyła zmagania w konkursie wojewódzkim KoALa  ( Kombinatoryka – Algorytmika – Logika) . Nasza drużyna uplasowała się na 15 miejscu wśród 143 zespół uczestniczący w konkursie. Biorąc pod uwagę fakt, że był to debiut naszej drużyny, można mówić o sukcesie.

  WIÊCEJ

 • Obraz19[1].jpg
  2019-03-04

  Innowacyjna pracownia języków obcych

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie może poszczycić się nowoczesną cyfrową pracownią do nauki języków obcych. Innowacyjna pracownia, która liczy aż 24 stanowiska została wyposażona w system Multicolab, który umożliwia realizację ambitnych programów metodycznych z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych dla sektora edukacyjnego.

  WIÊCEJ

 • pobrane.jpg
  2019-03-01

  Rafał Kujawa szkolnym „Mistrzem Mowy Polskiej”

  Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego obchodzony jest w lutym już od dwudziestu lat. Tegoroczne świętowanie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie stało się okazją do wyłonienia spośród uczniów osoby posługującej się polszczyzną w sposób staranny i godny naśladowania. Konkurs, który odbył się w czwartek 28 lutego, miał zwrócić uwagę młodzieży na kwestie poprawności oraz codzienną dbałość o język polski.

  WIÊCEJ

 • 20190225_091458.jpg
  2019-02-26

  Wycieczka do Poznania

  25 lutego 2019r. I klasa technikum obsługi turystycznej wraz z wychowawcą Katarzyną Dropińską wybrała się na wycieczkę do Portu Lotniczego Ławica w Poznaniu oraz do parku trampolin Jump Arena.

  WIÊCEJ

             

Facebook