Aktualności

 • źródło: www.twoja-slupca.pl
  2017-12-20

  Stypendyści Prezesa Rady Ministrów na spotkaniu u Starosty Słupeckiego

  15 grudnia pięcioro stypendystów Prezesa Rady Ministrów z terenu Powiatu słupeckiego wzięło udział w spotkaniu przedświątecznym zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Słupcy. Wśród gości zaproszonych przez Starostę Słupeckiego Mariusza Roga znaleźli się wychowankowie zagórowskiego ZSP Daria Wstawska (II LO) i Jakub Zehner (II TE).

  WIĘCEJ

 • i-jarmark-bozonarodzeniowy.jpg
  2017-12-20

  I Jarmark Bożonarodzeniowy

  Nasza szkoła wspierała organizację I Jarmarku Bożonarodzeniowego. Podczas uroczystości, która przyciągnęła rekordową liczbę osób, na scenie zaprezentowała się grupa taneczna „Black Rose” pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego pani Marty Burdy. Specjalnie na tą okazję uczniowie przygotowali stroiki świąteczne, natomiast nauczyciele upiekli przepyszne pierniki. Prawdziwą ucztę dla kubków smakowych przygotowała pani Janina Saacke swoimi regionalnymi wyrobami.

  WIĘCEJ

 • dariusz-kozlowski-w-wielkim-finale.jpeg
  2017-12-20

  Dariusz Kozłowski w wielkim finale

  Podczas eliminacji do XIII Powiatowego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej, English Singing, które odbyły się 15 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Słupcy, uczeń III klasy Technikum Teleinformatycznego zakwalifikował się do decydującego etapu. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w wielkim finale.

  WIĘCEJ

 • dzien-wolontariusza.jpg
  2017-12-19

  Dzień Wolontariusza

  Na czym polega wolontariat? Mogła to sobie uświadomić młodzież podczas apelu z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

  WIĘCEJ

 • DSC_0390.JPG
  2017-12-14

  Wyjazd do Data Center firmy Beyond.pl w Poznaniu

  W dniu 13 grudnia 2017 uczniowie technikum teleinformatycznego odwiedzili gigantyczną serwerownię firmy beyond.pl. Data Center 2 który znajduję się w Poznaniu jest największym i najbardziej nowoczesnym  obiektem w Polsce. Znajduje się  także w czołówce europejskiej i światowej. Nasi uczniowie znaleźli się w gronie nielicznych osób, które mogły poznać oraz zobaczyć jak wygląda działalność najbardziej zaawansowanego obiektu IT w Polsce. 

  WIĘCEJ

 • DSCN6827.JPG
  2017-12-14

  Sukces Darii Hałasińskiej w Poznaniu

  Daria Hałasińska ( 1 TOT ) zdobyła 3 miejsce w Wielkopolsce w konkursie na spot reklamowy „ Bądź EKO, działaj EKO ”. Podsumowanie I edycji konkursu „ Walka ze smogiem ” odbyło się w dniu 12 grudnia w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

  WIĘCEJ

 • IMG_7807.JPG
  2017-12-12

  Wycieczka do Wrocławia

  6 grudnia bieżącego roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie , wraz z opiekunkami panią dyrektor Małgorzatą Iwanicką, panią Magdaleną Wojnicz, panią Agnieszką Frankowską oraz panią Jolantą Suszką wybrali się na wycieczkę do Wrocławia.

  WIĘCEJ

                       

Facebook