Aktualności

 • zag.jpg
  2019-03-22

  III miejsce w powiecie dla drużyny piłkarzy

  19 marca 2019r. odbyły się zawody sportowe w piłce nożnej na orliku w Słupcy. Nasza szkolna reprezentacja była o krok od tytułu mistrza powiatu, ostatecznie uplasowaliśmy się na 3 miejscu.

  WIÊCEJ

 • 2019-03-19

  Drzwi Otwarte 2019

  W dniu 23 marca 2019r. w godz. od 9:00 do 13:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie odbędą się drzwi otwarte, podczas których można będzie zapoznać się z ofertą kształcenia przygotowaną dla kandydatów, porozmawiać z obecnymi uczniami oraz kadrą pedagogiczną , a także zaznajomić się z budynkiem szkoły m.in. z salami lekcyjnymi, biblioteką i halą sportową.

  Wszystkich absolwentów szkół podstawowych oraz gimnazjów, a także rodziców serdecznie zapraszamy.

  WIÊCEJ

 • DSC_0002[6].jpg
  2019-03-18

  AGROTECH Kielce

  Rozwijając swoje pasje i zainteresowania uczniowie klasy III zasadniczej szkoły zawodowej i I klasy szkoły branżowej w dniach 16-17 marca 2019r. pojechali na Targi AgroTech do Kielc. 

  WIÊCEJ

 • kregielnia_1.jpg
  2019-03-18

  Rekreacyjne wyjazdy na kręgle

  Uczniowie klas I Liceum Ogólnokształcącego i II Technikum wraz wychowawczyniami Małgorzatą Zielińską – Wojtczak i Agnieszką Frankowską, postanowili uczcić Dzień Kobiet, a przy okazji miło spędzić czas podczas wycieczek na kręgle.

  WIÊCEJ

 • ol_1.jpg
  2019-03-17

  Jakub Zehner w etapie Wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

  Powiatowy Konkurs stanowił pierwszy etap XV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej pod patronatem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego. W Powiatowym Konkursie Wiedzy Konsumenckiej wzięło udział 48 uczniów ze wszystkich pięciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu słupeckiego. Konkurs odbył się 15 marca, a uczestnicy tegorocznego konkursu rozwiązywali test zawierający 35 pytań ze znajomości podstawowych aktów prawa konsumenckiego 

  WIÊCEJ

 • DSC_0312.JPG
  2019-03-05

  Sukces w Konkursie Matematycznym KoALa

  Drużyna matematyków w składzie: Julia Jędrysiak (II LO),  Adama Wiatrowski (II LO),  Rafał Kujawa (III T), Jakub Zehner (III T) zakończyła zmagania w konkursie wojewódzkim KoALa  ( Kombinatoryka – Algorytmika – Logika) . Nasza drużyna uplasowała się na 15 miejscu wśród 143 zespół uczestniczący w konkursie. Biorąc pod uwagę fakt, że był to debiut naszej drużyny, można mówić o sukcesie.

  WIÊCEJ

 • Obraz19[1].jpg
  2019-03-04

  Innowacyjna pracownia języków obcych

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie może poszczycić się nowoczesną cyfrową pracownią do nauki języków obcych. Innowacyjna pracownia, która liczy aż 24 stanowiska została wyposażona w system Multicolab, który umożliwia realizację ambitnych programów metodycznych z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii dedykowanych dla sektora edukacyjnego.

  WIÊCEJ

             

Facebook