Aktualności

 

Informacja dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego

 

Liceum Ogólnokształcące  3-letnie dla absolwentów gimnazjum

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

Liceum Ogólnokształcące  4-letnie dla absolwentów szkoły podstawowej

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

 • plakat_(1).jpg
  2019-06-12

  Konkurs fotograficzny

 • DSC_0449[3].jpg
  2019-06-12

  Uczniowie ZSP na Gminnym Dniu Profilaktyki

  Gminny Dzień Profilaktyki zorganizowano  w poniedziałek 10 czerwca w Hali Sportowej przy szkole w Kowalewie Opactwie. Organizatorami była Komenda Powiatowa Policji w Słupcy i Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Słupcy. Wzięły w nim udział wszystkie szkoły działające na terenie gminy Słupca. Nasi uczniowie zaprezentowali zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a tancerki z grupy „Black Rose” przygotowały układ taneczny. Głównym założeniem przedsięwzięcia było propagowanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa i zwiększenie świadomości uczniów odnośnie zagrożeń ze strony narkotyków, dopalaczy, czy alkoholu. Organizatorzy włączyli też do programu dnia treści dotyczące bezpiecznych zachowań w czasie wakacji i wypoczynku nad wodą.

  WIÊCEJ

 • IMG-20190607-WA0003.jpg
  2019-06-08

  Najlepsi w Wielkopolsce

  7 czerwca podczas uroczystości rozstrzygnięcia IV edycja Konkursu pt. „Nasz pomysł na ochronę środowiska” zorganizowanego przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu nagrodę główną za najlepszą pracę otrzymali uczniowie 3 LO: Daria Wstawska, Klaudia Matuszak, Damian Nowak .

  WIÊCEJ

 • tr1.JPG
  2019-06-04

  Zajęcia dla przedszkolaków

  30 maja 2019 znów byliśmy z wizytą u przedszkolaków w Zagórowie. Tym razem zorganizowaliśmy im zajęcia z matematyki i fizyki. Zajęcia z matematyki zaplanowała i przeprowadziła Pani Beata Nawrocka, natomiast zajęcia z fizyki Pani Barbara Młodzińska, wspomagane przez uczennice klasy I LO – Izabelę Bączkiewicz i Weronikę Piętkę.

  Tego samego dnia, w pokazie z fizyki mogły wziąć udział dzieciaki z klasy zerowej ze Szkoły Podstawowej w Trąbczynie.

  WIÊCEJ

 • DSC_1011[1].jpg
  2019-06-04

  Daria Hałasińska i Adam Kędziora na warsztatach filmowych

  Zespół Szkół Ekonomicznych w Słupcy był gospodarzem warsztatów filmowych, które stanowiły jedną z nagród w Powiatowym Konkursie „Stop mowie nienawiści”. W spotkaniu uczestniczyli: Daria Hałasińska i Adam Kędziora.

  WIÊCEJ

 • DSC_1003.JPG
  2019-05-29

  Spotkanie podsumowujące praktyki w Grecji

  We wtorek 28 maja 2019 o godzinie 12:30 w sali kinowej MGOK-u w Zagórowie odbyło się uroczyste podsumowanie praktyk zawodowych w Grecji. Obecni byli Dyrektorzy szkół podstawowych, Dyrekcja Szkoły, nauczyciele, rodzice, uczniowie, którzy uczestniczyli w praktykach zagranicznych i uczniowie wyjeżdżający do Grecji we wrześniu.

  WIÊCEJ

 • DSC_0998_(1).jpg
  2019-05-27

  III miejsce w Wojewódzkich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie

  25 maja w Ogrodzie Botanicznym zorganizowano  XXVII wojewódzkie  Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża , w którym uczestniczyło  kilkanaście pięcioosobowych drużyn, w tym reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie w składzie: Daria Wstawska, Alicja Matuszak, Dawid Błazejewski,Adam Wiatrowki i Bartosz Fiszer.  Zespoły miały do przejścia sześć stacji pozorowanych, na których musiały wykazać się wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi.

  WIÊCEJ

             

Facebook