Aktualności

 • etap-okregowy-olimpiady-wiedzy-ekonomicznej.jpg
  2018-01-15

  Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

  Zawody II stopnia XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbyły się na terenie całego kraju 12 stycznia. Etap okręgowy został przeprowadzony na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Nasza szkoła również uczestniczyła w tej prestiżowej olimpiadzie. Wśród olimpijczyków znaleźli się bowiem Daniel Nowaczyk IV TG i Krystian Żelek III TE.

  WIĘCEJ

 • noc-biologow-12-i-2018.jpg
  2018-01-15

  NOC BIOLOGÓW - 12 I 2018

  Uczniowie klas I naszej szkoły uczestniczyli w wykładach i zajęciach warsztatowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu .

  WIĘCEJ

 • sukcesy-w-olimpiadzie-statystycznej.jpg
  2018-01-12

  Sukcesy w Olimpiadzie Statystycznej

  Daniel Nowaczyk uczeń klasy IV technikum zajął 4 miejsce w zawodach okręgowych Olimpiady Statystycznej w Poznaniu!

  9 stycznia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbyły się Zawody Okręgowe Olimpiady Statystycznej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Agnieszka Świątek kl. III LO, Dominik Pańczak kl. IV TG oraz Daniel Nowaczyk kl. IV TG.

  WIĘCEJ

 • sylwester-2017.jpg
  2018-01-12

  Sylwester 2017

  W Skokumiu Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie po raz pierwszy po kilkuletniej przerwie zorganizowała bal sylwestrowy. Pomysłodawcą balu była przewodnicząca Marzena Kuczmaszewska , której w tym nader trudnym przedsięwzięciu pomagali rodzice i uczniowie. Zabawa trwała do białego rana ,niestety za następnym sylwestrem trzeba będzie cierpliwie zaczekać kolejne 12 miesiecy.

  WIĘCEJ

 • etap-okregowy-v-olimpiady-wiedzy-o-turystyce.jpg
  2018-01-05

  Etap okręgowy V Olimpiady Wiedzy o Turystyce

  4 stycznia w Zespole Szkół Handlowych im. Bohaterów Czerwca 56’ w Poznaniu odbył się etap okręgowy V Olimpiady Wiedzy o Turystyce zorganizowanej przez Instytut Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Turystyka folklorystyczna- barwy regionu.

  WIĘCEJ

 • projekt-tradycyjny-sad.jpg
  2017-12-23

  Projekt "Tradycyjny sad"

  18 grudnia 2017 roku odbył się apel dotyczący projektu, w którym nasza szkoła ma zaszczyt wziąć udział, "Tradycyjny sad". Uczestnikami tego spotkania byli uczniowie z klasy 1 i 2 Liceum Ogólnokształcącego oraz uczniowie klasy 2 Zasadniczej Szkoły Zawodowej, jednak głównym bohaterem tego przedsięwzięcia był pan Zbigniew Ościsłowski, który interesuje się sadem i wszystkim, co z nim związane.

  WIĘCEJ

 • erasmus_kamila[1].jpg
  2017-12-21

  PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI REKRUTACYJNEJ

  Dnia 21 grudnia 2017 roku Komisja Rekrutacyjna rozpatrzyła zgłoszenia uczniów chętnych do odbycia praktyk zawodowych w Hiszpanii. Rekrutacja prowadzona była na wyjazd :  07-21.04.2018r- wyjazd technikum geodezyjnego i technikum obsługi turystycznej.

  WIĘCEJ

                       

Facebook