Aktualności

 • dzien-absolwenta-2018.jpg
  2018-04-29

  Dzień Absolwenta 2018

  W piątek 24 kwietnia podczas wzruszającej uroczystości Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych pożegnał swoich absolwentów rocznika 2018. Były wyróżnienia dla najlepszych uczniów, listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców oraz nagrody i dyplomy za działalność na rzecz szkoły. Absolwentem roku został Filip Woźny, za uzyskanie najwyższych wyników w nauce.

  WIĘCEJ

 • drugi-sejmik-mlodziezy-wojewodztwa-wielkopolskiego.jpg
  2018-04-27

  Drugi Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego

  Uczniowie 3 klasy Technikum Teleinformatycznego w ZSP Zagórów Krystian Żelek oraz Jerzy Piersiala uczestniczyli w drugim już Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego pn. „Młodzi Wielkopolanie o patriotyzmie w XXI w.”, który odbył się 26 kwietnia w siedzibie Samorządu Województwa Wielkopolskiego, w Sali Sesyjnej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Projekt przygotowała przewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Zofia Szalczyk.

  WIĘCEJ

 • zajecia-praktyczne-z-makita[19].jpg
  2018-04-27

  Zajęcia praktyczne z Makitą

  19 kwietnia uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej MOPiMR mieli możliwość uczestniczyć w pokazie narzędzi i elektronarzędzi firmy ,,MAKITA". Uczniowie mogli praktycznie wypróbować wiele elektronarzędzi w praktyce.

  WIĘCEJ

 • i-miejsce-w-xxvi-mistrzostwach-pierwszej-pomocy-powiatu-slupeckiego.jpg
  2018-04-25

  I miejsce w XXVI Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Powiatu Słupeckiego

  24 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbyły się XXVI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy   Powiatu Słupeckiego. Organizatorem był Słupecki Zarząd PCK. Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Słupecki Mariusz Roga, który ufundował nagrody uczestnikom mistrzostw.

  WIĘCEJ

 • nowe-auto-do-nauki-jazdy.jpg
  2018-04-20

  Nowe auto do nauki jazdy

  20 kwietnia na potrzeby praktycznej nauki jazdy dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie, Starostwo Powiatowe w Słupcy zakupiło do celów dydaktycznych samochód osobowy marki KIA 1.4 Rio „L” rocznik 2018, wyposażona jak typowy samochód przeznaczony do nauki jazdy. Koszt nowego auta – 58.490,00 zł. W rozliczeniu nowego auta zostało oddane dotychczas użytkowane.

  WIĘCEJ

 • podwojne-zwyciestwo-w-druzynowych-biegach-przelajowych-mistrzostw-powiatu-slupeckiego.jpg
  2018-04-20

  Podwójne zwycięstwo w Drużynowych Biegach Przełajowych Mistrzostw Powiatu Słupeckiego

  17 kwietnia na boisku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie rozegrana została Licealiada Drużynowych Biegów Przełajowych Powiatu Słupeckiego. W zawodach  uczestniczyło 18 zawodników i 23 zawodniczki z 4 szkół średnich.

  WIĘCEJ

 • kolejny-sukces-daniela-nowaczyka.jpg
  2018-04-16

  Kolejny sukces Daniela Nowaczyka

   Daniel dał się poznać społeczności szkolnej jako wyśmienity ekonomista. Przypominamy jego dotychczasowe osiągnięcia:

  - III miejsce w Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej,

  - IV miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Statystycznej.

  Jednak to nie koniec, uczeń do swojego konta może dorzucić kolejny sukces.

  11 kwietnia 2018 r. odbył się Wielki Finał III edycji Konkursu Wiedzy o Finansach „Finansomania Junior”. Konkurs ten daje unikalną możliwość kontaktu ze światem uniwersyteckim oraz sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu finansów.

  WIĘCEJ

                       

Facebook