Aktualności - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie

Aktualności

 • erterte.jpg
  2017-12-07

  I miejsce w powiecie za film „Krótka historia o HIV” dla zespołu filmowego z ZSP w Zagórowie

  1 grudnia 2017 r. grupa młodzieży naszego zespołu szkół uczestniczyła w Powiatowych Obchodach Światowego dnia AIDS zorganizowanych przez pion Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Słupcy w Zespole Szkół Ekonomicznych pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Słupeckiego.

  WIĘCEJ

 • DSC_0232[1].jpg
  2017-12-06

  Spektakl profilaktyczny z udziałem artystów Jacka Musiatowicza i syna Michała

    4 grudnia odbył się spektakl profilaktyczny z udziałem Jacka Musiatowicza - poety, muzyka, kompozytora, autora tekstów piosenek m.in. zespołu rockowego Oddział Zamknięty, który wraz z synem Michałem – gitarzystą odwiedził mury Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie.

  WIĘCEJ

 • owe_0.jpg
  2017-12-06

  Daniel Nowaczyk i Krystian Żelek w II etapie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

  Zawody I stopnia XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbyły się na terenie całego kraju 8 listopada. Nasza szkoła również uczestniczyła w tej prestiżowej olimpiadzie. W etapie szkolnym wzięli udział: Krystian Żelek III TE, Daniel Nowaczyk IV TG, Daria Michalak IV TG, Klaudia Drećko IV TG oraz Tomasz Wojewoda IV TG.

  WIĘCEJ

 • DSC_0109[2].jpg
  2017-12-06

  KRUS – szkolenie i konkurs dla młodzieży

  Wieloletnia współpraca z placówką terenową KRUS Słupca zaowocowała wykładem i konkursem z szerokorozumianego BHP w rolnictwie. Spotkanie poprowadził p. Łukasz Klimczak .

  WIĘCEJ

 • DSC_0002[2].jpg
  2017-12-06

  Szkolenie z pierwszej pomocy pt. „W ratowaniu życia pierwsze minuty najważniejsze”

  W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie odbyło się bezpłatne szkolenie, na którym uczestniczyło około 100 osób z gminy Zagórów. Uczestnicy szkolenia mieli okazję do nabycia wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa/ratownictwa i pierwszej pomocy.

  WIĘCEJ

 • DSC_0385.JPG
  2017-12-04

  Olimpiada statystyczna

  Uczniowie naszej szkoły w składzie: Dominik Pańczak (kl. IV TG), Agnieszka Świątek (kl. III LO) oraz Daniel Nowaczyk (IV TG) awansowali do etapu Okręgowego Olimpiady Statystcznej, który odbędzie się w Poznaniu.

  WIĘCEJ

 • 10[4].jpg
  2017-12-04

  Uczniowie ZSP otrzymali Stypendia Prezesa Rady Ministrów

  30.11.2017 r. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół z województwa wielkopolskiego. W roku szkolnym 2017/2018 Prezes Rady Ministrów przyznał 297 stypendiów dla uczniów województwa wielkopolskiego, wśród których znaleźli się uczniowie ZSP w Zagórowie: Daria Wstawska (2 LO) i Jakub Zehner (2 TE).

  WIĘCEJ

                       

Facebook