Aktualności

 • koniec-kiermaszu-ksiazek-!.png
  2017-10-09

  Koniec Kiermaszu Książek !

  SZANOWNI UCZNIOWIE,

  ZAKOŃCZYŁ SIĘ KIERMASZ KSIĄŻEK W BIBLIOTECE SZKOLNEJ. W ZWIĄZKU Z TYM UPRZEJMIE PROSZĘ UCZNIÓW, KTÓRZY WYSTAWILI PODRĘCZNIKI NA SPRZEDAŻ, ABY JE NIEZWŁOCZNIE ODEBRALI Z BIBLIOTEKI ORAZ DOKONALI STOSOWNEJ ADNOTACJI W FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM.

  WIĘCEJ

 • spotkanie-integracyjne-1-bi.jpg
  2017-10-09

  Spotkanie integracyjne 1 klasy Szkoły Branżowej

  Spotkanie przy ognisku w minioną sobotę zorganizowała klasa 1 BI wraz z wychowawcą Michałem Pawłowskim.

  WIĘCEJ

 • IMG_4904.JPG
  2017-10-04

  ODKRYWANIE ZAGADEK ŚWIATA BIOLOGII I CHEMII NA UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM W POZNANIU

  Tradycyjnie już ostatni piątkowy wieczór września spędziliśmy na poznańskiej uczelni, gdzie w formie warsztatowej, ćwiczeniowej poznawaliśmy tajniki praw rządzących światem przyrodniczym.

  WIĘCEJ

 • DSC_0063[2].jpg
  2017-10-04

  III Piknik Historyczny

  Nasza szkoła wspierała organizację  Pikniku Historycznego, którego pomysłodawcą jest Szkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w Zagórowie. Trzecia już edycja Pikniku Historycznego odbyła się 30 września 2017 roku. Tegoroczny Piknik połączony był z Jubileuszem 610-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu.

  WIĘCEJ

 • nn2017_plakat[1].png
  2017-10-01

  NOC NAUKOWCÓW 2017

  Noc Naukowców to europejska impreza odbywająca się tego samego dnia w całej Europie. Tej nocy naukowcy europejskich miast odchodzą od swoich poważnych projektów, by bawić się z publicznością i stworzyć obraz naukowca nowej ery. Stają się aktorami, showmanami, przewodnikami po laboratoriach. Uczestnicy natomiast mogą wcielić się w rolę naukowców i przeprowadzać naukowe eksperymenty.

  WIĘCEJ

 • 1[8].jpg
  2017-09-29

  O reformacji w MGOK-u

  Z okazji jubileuszu 500-lecia reformacji, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zagórowie, odbyło się spotkanie z pastorem Waldemarem Wunszem. Młodzież naszej szkoły skorzystała z szansy poszerzenia wiedzy związanej z ruchem religijnym zapoczątkowanym przez Marcina Lutra.

  WIĘCEJ

 • DSC_0004[3].jpg
  2017-09-28

  Uroczystość wręczenia nagród Starosty Słupeckiego

  27 września w Starostwie Powiatowym odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty Słupeckiego najlepszym uczniom ze szkół powiatu słupeckiego. Nagrody i wyróżnienia były przyznawane za osiągnięcia w trzech obszarach: edukacyjnym, osiągnięć artystycznych oraz w obszarze pracy społecznej na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

  WIĘCEJ

                       

Facebook