Aktualności

 

Informacja dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego

 

Liceum Ogólnokształcące  3-letnie dla absolwentów gimnazjum

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

Liceum Ogólnokształcące  4-letnie dla absolwentów szkoły podstawowej

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

 • zsp-zagorow-mistrzem-rejonu-koninskiego.jpg
  2018-11-23

  ZSP Zagórów Mistrzem Rejonu Konińskiego

  22 listopada w hali widowiskowo-sportowej w ZSP w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Halowej Piłce Nożnej. Nasza drużyna została Mistrzem Rejonu Konińskiego i uzyskała awans do finału wojewódzkiego. Skład drużyny: Tobiasz Adamczewski, Mateusz Adamczyk, Mikołaj Frankowski, Tomasz Krysiak, Jakub Leśniewicz, Daniel Ławniczak, Kamil Michalak, Dawid Mielcarek, Kacper Nowaczyk, Tobiasz Wujek, Opiekun: Jacek Przydryga

  WIÊCEJ

 • wywiadowka[133].jpg
  2018-11-23

  Wywiadówka

  21 listopada odbyła się w ZSP wywiadówka. Spotkanie z rodzicami i opiekunami uczniów składało się z dwóch części. Najpierw miało miejsce zebranie ogólne w hali widowiskowo-sportowej, a później zebrani spotkali się z wychowawcami w poszczególnych salach lekcyjnych..

  WIÊCEJ

 • wywiadowka-2111-g-1800.jpg
  2018-11-19

  Wywiadówka, 21.11, g. 18.00

  Dyrekcja szkoły i nauczyciele serdecznie zapraszają Rodziców i Opiekunów uczniów na wywiadówkę, która odbędzie się 21 listopada (środa) o godz. 18.00.

  Najpierw Rodzice i Opiekunowie wezmą udział w zebraniu ogólnym w hali widowiskowo-sportowej, a później spotkają się w poszczególnych klasach z wychowawcami.

  WIÊCEJ

 • warsztaty-chemiczne-„reakcje-re-dox”-na-uam-w-poznaniu.jpg
  2018-11-19

  Warsztaty chemiczne na UAM w Poznaniu

  16 listopada uczniowie ZSP mieli okazję wyjechać na zajęcia organizowane dla nich przez Uniwersytet Adama Mickiewicza  w Poznaniu.

  WIÊCEJ

 • wycieczka-integracyjna-klasy-i-lo-do-centrum-handlowego-posnania-w-poznaniu.jpg
  2018-11-19

  Wycieczka integracyjna klasy I LO do Centrum handlowego Posnania w Poznaniu

  16 listopada 2018r uczniowie klasy I Liceum Ogólnokształcącego oraz dwóch uczniów z klasy I Technikum Teleinformatycznego wraz z nauczycielami Małgorzatą Zielińską-Wojtczak i Adamem Wojtczakiem wybrali się na wycieczkę integracyjną do Centrum handlowego Posnania  w Poznaniu.

  WIÊCEJ

 • o-cyberprzemocy-slow-kilka.jpg
  2018-11-19

  O cyberprzemocy słów kilka

  14 listopada młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie spotkała się na prelekcji z zakresu profilaktyki bezpieczeństwa w sieci z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Słupcy:  asp. sztab. Marleną Kukawką, asp. sztab. Dariuszem Nowickim oraz Panią Eweliną Bocian z Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

  WIÊCEJ

 • apel-z-okazji-100-lecia-odzyskania-niepodleglosci[10].jpg
  2018-11-09

  Apel z okazji 100-lecia Odzyskania NIepodległości

  9 listopada z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Montaż słowno-muzyczny, pieśni patriotyczne wykonane przez szkolny zespół wokalno-instrumentalny, polonez wykonany przez zespół taneczny dostarczyły zebranym nie tylko wrażeń estetycznych, ale wzbudziły także refleksje nad postawami patriotycznymi. Dokładnie o godzinie 11.11 odśpiewano pełną wersję hymnu państwowego. Wszyscy uczniowie otrzymali broszury zatytułowane „Peowiacy. Bohaterowie Ziemi Zagórowskiej”- projekt sfinansowano przez Gminę Zagórów.

  WIÊCEJ

             

Facebook