Aktualności

 • źródło: powiat-slupca.pl
  2017-10-24

  Powiatowy Konkurs Recytatorski Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej

  19 października w Miejskim Domu Kultury w Słupcy odbył się Powiatowy Festiwal Pieśni i Poezji Patriotycznej, realizowany corocznie wspólnie przez Ligę Obrony Kraju oraz Miejski Dom Kultury w Słupcy, pod honorowym patronatem starosty powiatu słupeckiego i burmistrza miasta Słupcy. ZSP reprezentowali: Daria Wstawska (2LO), Aleksandra Szewczyk (3LO), Malwina Chojnowska (3LO) i Krystian Żelek (3TE).

  WIĘCEJ

 • trzecie-miejsce-na-mistrzostwach-powiatu-slupeckiego-w-pilce-recznej-chlopcow.jpg
  2017-10-23

  Trzecie miejsce na Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

  W ramach Licealiady w hali CKZiU w Strzałkowie rozegrano 20 października Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Po wygranych trzech meczach czwarty decydujący mecz okazał się meczem najtrudniejszym. Nasza drużyna przegrała dwoma bramkami z CKZiU w Strzałkowie i ostatecznie zajęła trzecie miejsce w powiecie słupeckim.

  WIĘCEJ

 • ii-edycja-targow-world-travel-show-w-nadarzynie.jpeg
  2017-10-23

  II Edycja targów World Travel Show w Nadarzynie

  Uczniowie klas I, II, III, i IV Technikum Obsługi Turystycznej oraz klasy I Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie, wraz z opiekunami Panią Katarzyną Dropińską, Jolanta Suszką i Kamilą Bartłomiejczak mieli okazję uczestniczyć w II Edycji targów World Travel Show w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wyjazd odbył się 20 października 2017 roku.

  WIĘCEJ

 • praktyki-zagraniczne-w-hiszpanii[2].jpg
  2017-10-19

  Praktyki zagraniczne w Hiszpanii

  Kolejna grupa uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie miała okazję uczestniczyć w praktykach zagranicznych w Maladze, mieście położonym w malowniczej Hiszpanii. Wyjazd trzeciej grupy praktykantów odbył się w ramach projektu ,,Przez dobre praktyki ku lepszej przyszłości” realizowany ze środków Programu Erasmus +.

  WIĘCEJ

 • fot. Sylwia Roszak
  2017-10-17

  Dzień Edukacji Narodowej

  Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej obył się 13 października w hali widowiskowo-sportowej. Nie zabrakło życzeń, spektaklu słowno-muzycznego i koncertu. Gośćmi specjalnymi byli nowo wybrana przewodnicząca Rady Rodziców Marzena Kuczmaszewska i była przewodnicząca Monika Wiatrowska oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły: : były dyrektor Marek Kujawa, Zbigniew Ościsłowski, Czesław Jasiński, Małgorzata Marszewska i Wanda Kwitowska.

  WIĘCEJ

 • dzien-edukacji-narodowej.jpg
  2017-10-10

  Dzień Edukacji Narodowej

  W najbliższy piątek 13 października o godz. 12.00 odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  Obecność obowiązkowa.
  Do zobaczenia!

  WIĘCEJ

 • realizujemy-projekt-„w-kierunku-paideii”[1].jpg
  2017-10-10

  REALIZUJEMY PROJEKT - „W kierunku Paideii”

  Pragniemy poinformować, iż w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich realizowany jest projekt pt.: „W kierunku Paideii” . Projekt wdrażany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 8.1.2 Kształcenie ogólne, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest od 1 września 2017 r. do 30 czerwca 2019 r

  WIĘCEJ

                       

Facebook