Aktualności - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie

Aktualności

 • erasmus_kamila[1].jpg
  2017-12-21

  PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI REKRUTACYJNEJ

  Dnia 21 grudnia 2017 roku Komisja Rekrutacyjna rozpatrzyła zgłoszenia uczniów chętnych do odbycia praktyk zawodowych w Hiszpanii. Rekrutacja prowadzona była na wyjazd :  07-21.04.2018r- wyjazd technikum geodezyjnego i technikum obsługi turystycznej.

  WIĘCEJ

 • zyczenia-swiateczno-noworoczne[7].jpg
  2017-12-20

  Życzenia świąteczno-noworoczne

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami. W niedzielę wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Rozpocznie się oczekiwany czas Świąt…
  W szkole od wielu dni odczuwamy nastrój świąteczny. Pięknie przystrojone choinki, udekorowano klasy i hole szkoły, śpiew kolęd, przypominają nam, że niebawem będziemy świętować narodziny Pana.
  W związku ze zbliżającymi się Świętami życzymy całej Społeczności Szkolnej i wszystkim Czytelnikom Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku !

  WIĘCEJ

 • szlachetna-swiateczna-paczka-juz-przekazana!.png
  2017-12-20

  Szlachetna, świąteczna paczka już przekazana!

  Składamy serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom ZSP im. Braci Kostaneckich w Zagórowie za wsparcie podczas zbiórki na rzecz akcji Szlachetna Paczka.

  W imieniu obdarowanej Rodziny dziękujemy za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka. Darowane rzeczy pomogą im w przygotowaniu się do świąt oraz mocno odciążą domowy budżet. Obdarowani dziękują wszystkim za okazane serce i poświęcony czas.

  Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za Szlachetne Serca!

   

  WIĘCEJ

 • DSC_0451.JPG
  2017-12-20

  Szkolenie z pierwszej pomocy pt. „W ratowaniu życia pierwsze minuty najważniejsze” dla uczniów klas III i IV

  W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie odbyło się bezpłatne szkolenie, w którym uczestniczyli uczniowie klas III i IV. Uczestnicy szkolenia mieli okazję do nabycia wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa/ratownictwa i pierwszej pomocy.

  WIĘCEJ

 • źródło: www.twoja-slupca.pl
  2017-12-20

  Stypendyści Prezesa Rady Ministrów na spotkaniu u Starosty Słupeckiego

  15 grudnia pięcioro stypendystów Prezesa Rady Ministrów z terenu Powiatu słupeckiego wzięło udział w spotkaniu przedświątecznym zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Słupcy. Wśród gości zaproszonych przez Starostę Słupeckiego Mariusza Roga znaleźli się wychowankowie zagórowskiego ZSP Daria Wstawska (II LO) i Jakub Zehner (II TE).

  WIĘCEJ

 • i-jarmark-bozonarodzeniowy.jpg
  2017-12-20

  I Jarmark Bożonarodzeniowy

  Nasza szkoła wspierała organizację I Jarmarku Bożonarodzeniowego. Podczas uroczystości, która przyciągnęła rekordową liczbę osób, na scenie zaprezentowała się grupa taneczna „Black Rose” pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego pani Marty Burdy. Specjalnie na tą okazję uczniowie przygotowali stroiki świąteczne, natomiast nauczyciele upiekli przepyszne pierniki. Prawdziwą ucztę dla kubków smakowych przygotowała pani Janina Saacke swoimi regionalnymi wyrobami.

  WIĘCEJ

 • dariusz-kozlowski-w-wielkim-finale.jpeg
  2017-12-20

  Dariusz Kozłowski w wielkim finale

  Podczas eliminacji do XIII Powiatowego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej, English Singing, które odbyły się 15 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Słupcy, uczeń III klasy Technikum Teleinformatycznego zakwalifikował się do decydującego etapu. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w wielkim finale.

  WIĘCEJ

                       

Facebook