Aktualności

 • dzien-wiosny-2018.jpg
  2018-03-27

  Dzień Wiosny 2018

  Konkursy z nagrodami i mnóstwo dobrej zabawy – tak w tym roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie uczcili Pierwszy Dzień Wiosny.

  WIĘCEJ

 • ogolnopolski-konkurs-geoinformatyczny-politechniki-warszawskiej[1].jpg
  2018-03-20

  Ogólnopolski Konkurs Geoinformatyczny Politechniki Warszawskiej

  Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2 teleinformatycznej Rafał Kujawa został zakwalifikowany do etapu centralnego konkursu geoinformatycznego organizowanego przez Politechnikę Warszawską, w którym to główną nagrodą jest indeks na tą właśnie uczelnię. Do etapu centralnego zostało zakwalifikowanych tylko 30 najlepszych osób z terenu całej Polski tym bardziej cieszy nas to osiągnięcie i wynik Rafała.

  WIĘCEJ

 • tradycyjny-sad.jpg
  2018-03-15

  "Tradycyjny sad"

  Jest nam niezmiernie miło poinformować o uzyskaniu grantu na rozwój naszego szkolnego sadu w projekcie "Tradycyjny sad".

  Pod czujnym nadzorem pani Iwony Wilczyńskiej - Kałużnej i Martyny Wilczewskiej udało się pozyskać środki na pokrycie 5 jabłonek i potrzebnych sprzętów do utworzenia naszego owocowego ogrodu, który nie tylko będzie składał się z drzew owocowych, ale również z roślin potrzebnych do nauki biologii. Już na wiosnę będziemy realizować cele projektu, a nasze działania można będzie podziwiać na terenie placówki. Zachęcamy do współpracy.

  red. Martyna Wilczewska

  WIĘCEJ

 • konferencja-biegaj-zdrowo-biegaj-madrze.jpg
  2018-03-15

  Konferencja ,, Biegaj Zdrowo, Biegaj Mądrze"

  W dniu 11 marca 2018 roku odbyła się w Turku konferencja ,, Biegaj Zdrowo, Biegaj Mądrze",  w której udział wzięła nauczycielka wychowania fizycznego z naszej szkoły oraz instruktorka lekkiej atletyki Marta Burda .

  WIĘCEJ

 • powiatowy-konkurs-wiedzy-konsumenckiej.jpg
  2018-03-15

  Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej

  W Starostwie Powiatowym w Słupcy przeprowadzony został finał Powiatowego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej pod patronatem Starosty Słupeckiego, konkurs stanowi pierwszy etap XIV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej pod patronatem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Nad całością czuwała Magdalena Żychowicz, powiatowy rzecznik konsumentów w Słupcy.

  WIĘCEJ

 • rekolekcje-wielkopostne[10].jpg
  2018-03-15

  Rekolekcje wielkopostne

  Wspólna modlitwa, śpiew, spowiedź i msza święta wypełniły dni od 5 do 7 marca w ramach rekolekcji wielkopostnych, które odbyły się w naszej szkole.

  WIĘCEJ

 • 2018-03-15

  „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

   05.03.2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” . W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas technikum i liceum. W wyniku rozgrywek najlepsza okazała się Nowacka Anna uczennica I LO, która będzie reprezentować naszą szkołę w finałach powiatowych 15 marca w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.

  WIĘCEJ

                       

Facebook