Aktualności

 

Informacja dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego

 

Liceum Ogólnokształcące  3-letnie dla absolwentów gimnazjum

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

Liceum Ogólnokształcące  4-letnie dla absolwentów szkoły podstawowej

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

 • IMG_5843.JPG
  2018-12-04

  POŁOWINKI 2018

  Dzień 1 grudnia 2018 roku na pewno długo pozostanie w pamięci uczniów klas II Liceum Ogólnokształcącego oraz III Technikum Teleinformatycznego i Obsługi Turystycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie. O godzinie 18:00 w Sali Biesiadnej Nad Stawami w Łukomiu zebrali się uczniowie wyżej wymienionych klas razem z wychowawcami i rodzicami by świętować Połowinki. Gościem honorowym była pani dyrektor Małgorzata Iwanicka.

  WIÊCEJ

 • 1[12].jpg
  2018-12-01

  Dzień Patronów 2018

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie jak co roku uroczyście obchodził Dzień Patronów. Z tej okazji odbyło się wyjątkowe spotkanie środowiska szkolnego i akademickiego.

  WIÊCEJ

 • IMAG1152.jpg
  2018-11-29

  III miejsce w konkursie recytatorskim poezji niemieckojęzycznej

  W dniu 28 listopada 2018 roku odbył się konkurs recytatorski poezji niemieckojęzycznej, organizowany przez Wydział Filologiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Motywem przewodnim konkursu była poezja  I Wojny Światowej ,,Wir leben im Zeitalter der Paradoxe.  Zur Erhaltung des Friedens fϋhren wir Krieg”( ,,Aby zachować pokój jesteśmy w stanie wojny”)-Erich Maria Remarque. Naszą szkołę w konkursie reprezentowały dwie licealistki: Anna Marjańska (2 LO) oraz Natalia Matuszewska (3 LO). Uczennice zaprezentowały wiersze poetów ekspresjonistycznych ,,Weltende” Jakoba van Hoddisa oraz ,,Form ist Wollust” Ernsta Stadlera.

  WIÊCEJ

 • otwarta-firma-uczymy-sie-od-praktykow.jpg
  2018-11-26

  "Otwarta firma"- uczymy się od praktyków

  "Otwarta Firma" to program realizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Realizacja programu polega na zaangażowaniu szkół ponadgimnazjalnych w spotkania z instytucjami bądź firmami. Jego ideą jest włączenie środowiska przedsiębiorców w edukację młodych ludzi i stworzenie nowatorskiej płaszczyzny przekazywania młodzieży wiedzy o funkcjonowaniu na rynku pracy. Do tego przedsięwzięcia   dołączyła również nasza szkoła.

  WIÊCEJ

 • get-connected-laczy-ludzi-rozwija-umiejetnosci.jpg
  2018-11-25

  Get Connected - łączy ludzi, rozwija umiejętności

  To już dwa miesiące jak młodzież ze Szkoły Podstawowej w Zagórowie wspólnie z Akademią Sieciową CISCO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie uczestniczą w kursie rozwijającym umiejętności IT pod nazwą „Get Connected”.

  WIÊCEJ

 • źródło:www.twojaslupca.pl
  2018-11-23

  "Black Rose" włączyło się w szczytną akcję

  W dniu wczorajszym odbył się koncert charytatywny dla Waldemara Miernika, radnego powiatowego oraz dziennikarza Gazety Słupeckiej, który od jakiegoś czasu walczy z chorobą.Nasza grupa taneczna „Black Rose” wraz z opiekunem panią Martą Burdą oraz panią Wiolettą Woźną również wspomogły to przedsięwzięcie, występując w hali MOSiR w Słupcy.

  WIÊCEJ

 • flirt-z-niepodlegla.jpg
  2018-11-23

  Flirt z Niepodległą

  22 listopada uczniowie klasy III LO w Zagórowie w ramach lekcji języka polskiego wybrali się do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Zagórowie, by pogłębić swoją wiedzę z zakresu poezji twórców dwudziestolecia międzywojennego. Spotkanie nosiło tytuł "Flirt z Niepodległą".

  WIÊCEJ

             

Facebook