Aktualności

 • owe_0.jpg
  2017-12-06

  Daniel Nowaczyk i Krystian Żelek w II etapie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

  Zawody I stopnia XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbyły się na terenie całego kraju 8 listopada. Nasza szkoła również uczestniczyła w tej prestiżowej olimpiadzie. W etapie szkolnym wzięli udział: Krystian Żelek III TE, Daniel Nowaczyk IV TG, Daria Michalak IV TG, Klaudia Drećko IV TG oraz Tomasz Wojewoda IV TG.

  WIĘCEJ

 • DSC_0109[2].jpg
  2017-12-06

  KRUS – szkolenie i konkurs dla młodzieży

  Wieloletnia współpraca z placówką terenową KRUS Słupca zaowocowała wykładem i konkursem z szerokorozumianego BHP w rolnictwie. Spotkanie poprowadził p. Łukasz Klimczak .

  WIĘCEJ

 • DSC_0002[2].jpg
  2017-12-06

  Szkolenie z pierwszej pomocy pt. „W ratowaniu życia pierwsze minuty najważniejsze”

  W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie odbyło się bezpłatne szkolenie, na którym uczestniczyło około 100 osób z gminy Zagórów. Uczestnicy szkolenia mieli okazję do nabycia wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa/ratownictwa i pierwszej pomocy.

  WIĘCEJ

 • DSC_0385.JPG
  2017-12-04

  Olimpiada statystyczna

  Uczniowie naszej szkoły w składzie: Dominik Pańczak (kl. IV TG), Agnieszka Świątek (kl. III LO) oraz Daniel Nowaczyk (IV TG) awansowali do etapu Okręgowego Olimpiady Statystcznej, który odbędzie się w Poznaniu.

  WIĘCEJ

 • 10[4].jpg
  2017-12-04

  Uczniowie ZSP otrzymali Stypendia Prezesa Rady Ministrów

  30.11.2017 r. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół z województwa wielkopolskiego. W roku szkolnym 2017/2018 Prezes Rady Ministrów przyznał 297 stypendiów dla uczniów województwa wielkopolskiego, wśród których znaleźli się uczniowie ZSP w Zagórowie: Daria Wstawska (2 LO) i Jakub Zehner (2 TE).

  WIĘCEJ

 • Samorzad_Wojewodztwa_Wielkopolskiego.jpg
  2017-12-04

  VIII edycjia konkursu pt." Młodzi wiedzą o funduszach"

  Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie wraz z nauczycielami wzięli udział w VIII edycji konkursu pt. "Młodzi wiedzą o funduszach" organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

  WIĘCEJ

 • 1[10].jpg
  2017-12-04

  Projekt edukacyjny „Lekcje z ZUS”

  Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie edukacyjnym "Lekcje z ZUS". Projekt objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

  WIĘCEJ

                       

Facebook