Aktualności

 

Informacja dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego

 

Liceum Ogólnokształcące  3-letnie dla absolwentów gimnazjum

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

Liceum Ogólnokształcące  4-letnie dla absolwentów szkoły podstawowej

Profil ściśły:

II wariant: biologia, chemia, j. obcy

III wariant: matematyka, chemia, j. obcy

Profil humanistyczno-przyrodniczy:

I wariant: biologia, j. polski, j. obcy

IV wariant: matematyka, j. polski, j. obcy

 

 • DSC_0209.JPG
  2018-12-21

  Życzenia świąteczno-noworoczne

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami. W poniedziałek wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Rozpocznie się oczekiwany czas Świąt…
  W szkole od wielu dni odczuwamy nastrój świąteczny. Pięknie przystrojone choinki, udekorowane klasy i hol szkoły, śpiew kolęd, przypominają nam, że niebawem będziemy świętować narodziny Pana.
  W związku ze zbliżającymi się Świętami życzymy całej Społeczności Szkolnej i wszystkim Czytelnikom Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku !

  WIÊCEJ

 • źródło:internet
  2018-12-19

  Apel z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia

  Apel z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia odbędzie się w piątek tj. 21.12.2018r. o godz. 10.00 w hali widowiskowo-sportowej. Obecność obowiązkowa

  WIÊCEJ

 • DSC_0002[3].jpg
  2018-12-16

  ,,Razem na święta"-akcja charytatywna dla podopiecznych Domu Dziecka w Nowym Świecie.

  14 grudnia 2018 roku młodzież z klas I LO, II LO, III LO, I TOT, III TOT oraz IV Technikum Teleinformatycznego wraz z opiekunami Małgorzatą Zielińską-Wojtczak, Iloną Król i Tomaszem Niemierem odwiedziła Dom Dziecka w Nowym Świecie. Przygotowania do wyjazdu zostały zainicjowane zbiórką artykułów papierniczych, kosmetycznych, owoców i słodyczy, w którą włączyła się cała społeczność szkolna. Celem akcji charytatywnej było zintegrowanie młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie z dziećmi  z Domu Dziecka w Nowym Świecie, kształtowanie postawy opartej na empatii, życzliwości, serdeczności, szacunku i tolerancji oraz odpowiedzialności za siebie i za innych.

  WIÊCEJ

 • 48314145_2200252990230360_5567982322495520768_n.jpg
  2018-12-14

  XXVII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

  14 grudnia w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej odbył się etap rejonowy XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Jest to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć.

  Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.  Do etapu dalszego zakwalifikował się Filip Dropiński uczeń II klasy LO, który w Rejonie zajął III miejsce.

  WIÊCEJ

 • IMG_20181212_100528.jpg
  2018-12-14

  O krok od wejścia do półfinału w Mistrzostwach Wielkopolskich w Halowej Piłce Nożnej

  Nasza drużyna znalazła się o krok od wejścia do półfinału w Mistrzostwach Wielkopolskich w Halowej Piłce Nożnej, które odbyły się 12 grudnia b.r. w Krobi. O zwycięstwo walczyło osiem drużyn, które w drodze eliminacji powiatowych i rejonowych uzyskały awans do turnieju.

  WIÊCEJ

 • 1[14].jpg
  2018-12-14

  Konkurs „Młodzi wiedzą o funduszach”

   Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie wzięli udział w IX edycji konkursu pt. "Młodzi wiedzą o funduszach" organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

  WIÊCEJ

 • IMG_1194.JPG
  2018-12-14

  Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019

  12 grudnia 2018 r. dwóch uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im.Braci Kostaneckich w Zagórowie, Adam Wiatrowski z klasy II Liceum Ogólnokształcącego i Jakub Zehner z klasy III Technikum Teleinformatycznego wraz z Panią dyrektor Małgorzatą Iwanicką udało się do Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie na uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Wraz z nimi nagrodę otrzymało 35 uczniów z województwa wielkopolskiego.

  WIÊCEJ

                                   

Facebook