Aktualności

 • rekolekcje-wielkopostne[10].jpg
  2018-03-15

  Rekolekcje wielkopostne

  Wspólna modlitwa, śpiew, spowiedź i msza święta wypełniły dni od 5 do 7 marca w ramach rekolekcji wielkopostnych, które odbyły się w naszej szkole.

  WIĘCEJ

 • 2018-03-15

  „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

   05.03.2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” . W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas technikum i liceum. W wyniku rozgrywek najlepsza okazała się Nowacka Anna uczennica I LO, która będzie reprezentować naszą szkołę w finałach powiatowych 15 marca w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.

  WIĘCEJ

 • katarzyna-wozniak-uczennica-ii-klasy-technikum-obslugi-turystycznej-zostala-zakwalifikowana-do-etapu-centralnego-v-olimpiady-wiedzy-o-turystyce.jpg
  2018-03-07

  Katarzyna Woźniak - uczennica II klasy Technikum Obsługi Turystycznej została zakwalifikowana do etapu centralnego V Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

  Nasza uczennica znalazła się w pierwszej trzydziestce finalistów wyłonionych spośród 224 uczestników etapów okręgowych zorganizowanych w całej Polsce. Zmagania na szczeblu centralnym będą się odbywały od 04 do 07 kwietnia w Łodzi i Spale.

  WIĘCEJ

 • druzyna-na-medal.jpg
  2018-03-04

  Drużyna na medal

  Jak co roku na przełomie pierwszego i drugiego semestru szkolnego odbywała się Powiatowa Liga Strzelecka z Karabinka Pneumatycznego. Liga właśnie już za nami w tym roku okazała się bardzo przychylna dla naszych uczniów. Oto co udało im się wywalczyć - wystrzelać w tym sezonie.

  WIĘCEJ

 • źródło:komitet okręgowy OWE w Poznaniu
  2018-02-21

  Daniel Nowaczyk trzeci w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

  Zawody II stopnia XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbyły się na terenie całego kraju 12 stycznia. Jednak na wyniki czekaliśmy aż do 9 lutego, wtedy to Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odłosił wyniki uzyskane przez uczestników II etapu olimpiady.
  Nasi reprezentanci osiągnęli bardzo wysokie wyniki:
  Daniel Nowaczyk klasa IV TG – III miejsce
  Krystian Żelek III TE – XXIII miejsce.

  WIĘCEJ

 • wernisaz-klaudii-matuszak[10].jpg
  2018-02-16

  Wernisaż Klaudii Matuszak

  Tegoroczne ferie zimowe rozpoczęły się wystawą obrazów Klaudii Matuszak, uczennicy klasy II LO. Spotkanie odbyło się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zagórowie i cieszyło się dużym zainteresowaniem, gromadząc szerokie grono miłośników sztuk plastycznych.

  WIĘCEJ

 • bezpieczne-walentynki.jpg
  2018-02-12

  Bezpieczne Walentynki

  Walentynki to dzień miłości i szczęścia. Wyjątkowo w tym roku przypadły one w naszej szkole nieco wcześniej, bo ze względu na przerwę z okazji ferii odbyły się w piątek 9 lutego. Pomimo wcześniejszej daty Poczta Walentynkowa w naszej szkole pracowała pełną parą.

  WIĘCEJ

                       

Facebook