Aktualności

 • nasza-druzyna-uzyskala-awans-do-finalu-wojewodzkiego-lzs-w-pilce-recznej-chlopcow.jpg
  2018-01-30

  Nasza drużyna uzyskała awans do finału wojewódzkiego LZS w piłce ręcznej chłopców.

  W turnieju wzięło udział pięć drużyn, gdzie mecze odbywały się systemem każdy z każdym.

  Awans do finału wojewódzkiego uzyskały dwie drużyny szkoła CKU w Strzałkowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie w składzie - Frankowski Mikołaj , Gacki Michał, Krukowski Piotr, Kusiołek Przemysław, Michalak Kamil, Michalak Szymon, Paszek Piotr, Przybyła Wiktor, Tyl Miron, Woźny Filip, Łajdecki Piotr.

  WIĘCEJ

 • studniowka-2018.jpg
  2018-01-29

  Studniówka 2018

  27 stycznia 2018 roku w Sali Biesiadnej „Przy Stajni” w Kościołkowie odbył się Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów uczących się w szkole im. Braci Kostaneckich. Wzniosła i pełna patosu uroczystość na sto dni przed maturą bez wątpienia zaliczana będzie do udanych.

  WIĘCEJ

 • zajecia-na-uniwersytecie-ekonomicznym-w-poznaniu.jpg
  2018-01-18

  Zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

  12 stycznia uczniowie klasy 2 i 3 liceum mieli okazję wyjechać na pierwsze zajęcia organizowane dla nich przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Uczniowie zostali podzieleni na grupki po czym udali się na różne zajęcia.

  WIĘCEJ

 • mamy-klase-patronacka!.jpg
  2018-01-18

  Mamy klasę patronacką!

  W styczniu 2018 r. dyrektor ZSP Zagórów, Małgorzata Iwanicka oraz prof. dr hab. inż. Ryszard Zieliński Dziekan Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu podpisali porozumienie w sprawie objęcia patronatem klas o profilu biologiczno-chemicznym.

  WIĘCEJ

 • iii-miejsce-aleksandry-andrzejak-w-etapie-rejonowym-xxvi-ogolnopolskiej-olimpiady-promocji-zdrowego-stylu-zycia.jpg
  2018-01-16

  III miejsce Aleksandry Andrzejak w etapie rejonowym XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

  W Szkole Podstawowej w Drążnej został zorganizowany rejonowy etap XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia na której nasza uczennica klasy III LO Aleksandra Andrzejak zajęła trzecie miejsce.

  WIĘCEJ

 • etap-okregowy-olimpiady-wiedzy-ekonomicznej.jpg
  2018-01-15

  Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

  Zawody II stopnia XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbyły się na terenie całego kraju 12 stycznia. Etap okręgowy został przeprowadzony na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Nasza szkoła również uczestniczyła w tej prestiżowej olimpiadzie. Wśród olimpijczyków znaleźli się bowiem Daniel Nowaczyk IV TG i Krystian Żelek III TE.

  WIĘCEJ

 • noc-biologow-12-i-2018.jpg
  2018-01-15

  NOC BIOLOGÓW - 12 I 2018

  Uczniowie klas I naszej szkoły uczestniczyli w wykładach i zajęciach warsztatowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu .

  WIĘCEJ

                       

Facebook